Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2-3 hós babákat ilyen napos...

2-3 hós babákat ilyen napos időben miben viszitek ki sétálni?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 28. 09:03
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Többnyire délután, de előfordul délelőtt is. Igazából nem az időjárástól függ, hogy mikor sétálunk, hanem az Ő napirendjétől. A cél, hogy minden nap kimenjünk levegőre, persze szakadó esőben nem megyünk.
2009. ápr. 28. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia!Rugi,plussz kiskabi,nadrág,sapi,alul bady.TAkarót aszerint rakok rá,mennyire fúj a szél.
2009. ápr. 28. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bocsi, az első vagyok, félreolvastam a kérdést, azt hittem azt kérdezted, hogy "mikor". Bocsi mégegyszer. Amúgy rövidujjú body, rugi és vékony kiskabát kapucnival, vagy vékony sapi, ha nincs kapucni a kiskabáton. Takarót már nem viszek mostanában. Így is néha reklamál, hogy melege van.
2009. ápr. 28. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Néhány napja, amikor melegebb volt: body, póló, naci /készenlét pulcsi/, nyári sapi. Most body, póló, pulcsi, naci, sapi, kapucni. Igaz már 6 hós.
2009. ápr. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Mindig attól félek túlöltöztetem, vagy alulöltöztetem. Eddig bodyt, s rugdalózót adtam rá, s pléddel betakartam.
2009. ápr. 28. 10:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!