Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hetes babát hogy viszitek...

7 hetes babát hogy viszitek sétálni?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy etetés után? És mennyi időre? Ha hideg van, akkor is? Én Angliában élek és itt elég esős, hűvös idő van. Sokszor nem merem vinni, nehogy megfázzon.
2011. aug. 30. 23:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Etetés után. Öltöztesd fel jól, és semmi baja nem lesz!

Szüksége(tek) van a levegőre! Télen is vigyed nyugodtan - na persze nem a legnagyobb hófúvásban. :-)

Mennyi időre? Rajtatok múlik. Fél óra - óra. Amennyi jólesik.

2011. aug. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz kérdés, mert itt egy hónapja kánikula van.

Igen, szoptatás után, február végi a babám, mi kivittük pár napos korától olyan 1,5-2 órát naponta. Eső nem esett, ill. akkor nem vittük ki szerintem, nem rémlik. Hidegbe is ki kell vinni egyébként a babákat, az immunrendszerüknek jó. Kell nekik a séta, vidd nyugodtan, csak időjárásnak megfelelően öltöztesd.

2011. aug. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Jóllakva és rendesen felöltöztetve :). Nekem a téli szerkó body, rugi, nadrág, pulcsi, overall volt a babára, ja meg a bundazsák a babakocsiba, rá takaró. Így még a mínusz 10-ben sem fázott. Eső ellen meg gondolom ott a kocsira való fólia ilyen éghajlaton.
2011. aug. 30. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ahogy fentebb is írták, jól öltöztesd fel és két etetés között, tehát etetés után, hogy a következőre hazaérjetek lehetőség szerint. :) Nem tudom eddig mennyit volt kint, de ha már szoktattad levegőhöz és voltatok, akkor csak bátran, kell neki a levegő, jobb lesz az étvágya, jobban alszik. :)

Eső ellen eső fólia a babakocsira, ha fúj a szél akkor is fel lehet tenni, de nekünk pl. elég jól szélvédett a babakocsi, magas a fala, szinte be se jut hozzá a szél. :)

2011. aug. 31. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!