Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha az apuka allergiás a méh...

Ha az apuka allergiás a méh csípésre, akkor mennyi az esélye hogy a fiam is az?

Figyelt kérdés

És hogyan tudom ezt kideríteni?Van rá teszt,mint pl mikor valaki a kutyaszőrre allergiás?

mert azt hallottam,hogy az apától 60,míg az anyától csak 40%ban örököl a baba.


2009. ápr. 28. 08:44
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
50-50%-ban örökölnek az utódaink, hol hallottad az eltérő adatot? A hajlam örökölhető, de az allergia nem feltétlenül alakul ki. Biztosan van rá teszt, hisz súlyos következményekkel járhat egy esetleges allergiás roham, ami az első csípésnél általában jóval gyengébb-szóval azért ne parázz nagyon, csak figyelj!
2009. ápr. 28. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%

[link]


Vérből kimutatható. Orvostól kellene megkérdezni, hogy esetekben érdemes-e ezt előre elvégeztetni.

2009. ápr. 28. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
Bocs az OFF-ért:Első vagyok, csak akkor mutatható ki vérből ha már találkozott az allergénnel(megcsípte egy méh), mivel a termelődött ellenanyagot nézik, nem? Bár lehet, hogy kezelik előtte allergénnel-erről tudtok valamit?
2009. ápr. 28. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
egy internetes oldalon írta ezt egy dokinő,hogy ilyen aranyban örökölnek a gyerkőcök.
2009. ápr. 28. 08:55
 5/7 anonim ***** válasza:
54%
Ezt csak valami spec esetre írhatta, általában véve a gének 50-50%-ban öröklődnek.
2009. ápr. 28. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Írja már le a pontozóbajnok a véleményét, legyen olyan kedves!
2009. ápr. 30. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Én mindenkit hasznosnak véltem,köszönöm.Legközelebbi tanácsadáson megkérem a dokinénit,hogy segítsen kideríteni mi a helyzet.

Ja és az öröklési % az ekcéma öröklésére írta az internetes orvos

2009. ápr. 30. 20:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!