Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet baja a babamnak attol,...

Lehet baja a babamnak attol, hogy gyumolcstea helyett veletlenul fekete teat kapott egyszer?

Figyelt kérdés

Rokonoknal toltottunk egy hetveget, ami egy ejszakaval hosszabb lett a tervezettnel es elfogyott a csipkebogyo tea filterem. A babam kizarolag ezt, vagy a malna izu gyumolcsteat fogadja el, termeszetesen feketetea es tein menteset. Ejszaka neha teazik es kertem egy malna tea filtert, mert volt otthon. Direkt megneztem a dobozt, elvileg nem volt benne feketetea. Kb ket decit ivott meg belole, majd volt egy rossz ejszakank, mert a fiam kettokor felebredt es nem volt hajlando visszaaludni reggel nyolcig, ehes sem volt, egyebkent meg ket honapos kora ota atalussza az ejszakat.

Azt hittem, hogy a foga miatt van, mert elotte egy hettel bujt ki ketto, de azota sincs semmi.

Kovetkezo nap mar minden a regi volt.

Most hivott fel a rokon, hogy ne haragudjak, o csinalt hulyeseget, mert kiderult, hogy regebben az anyukaja osszepakolt kulonbozo teakat egy dobozba es amit malnateakent adott nekem es ivott a babam ez tomeny angol feketetea volt.

Azon kivul, hogy akkor borzasztoan keveset aludt ejszaka lehet meg egyebb baja? Ot honapos a fiam.


2009. ápr. 28. 06:08
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodj meg semmi más baja nem lesz,azon kiül h éjszaka felpörgött kicsit:-)
2009. ápr. 28. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
76%
Nem szenvedett maradandó károsodást, nyugi!
2009. ápr. 28. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!