Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg le kellene szoktatni...

Tényleg le kellene szoktatni az éjszakai evésről?

Figyelt kérdés
4.5 hónapos a kisfiam, vidám, energikus! Napközben 6szor eszik, 150 ml-ket. Éjszaka fel kelünk, szinte mindig ugyanabban az időben egyszer enni. A doktor bácsink azt mondta hogy le kellene szoktatni az éjszakai evésről! De hogyan, és miért? Ha éhes, akkor nem altathatom csak úgy vissza, mondjuk nem is tudnám! Azt hozzá teszem, hogy most 8 kg, közel 4 kg-mal született Mi a véleményetek? Nektek mekkora volt a babátok ilyen idősen?
2009. ápr. 27. 21:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi 2900al születtünk, 4.5 hósan volt 7 kg. Egyszer kel fel szopizni. Én nem szoktatnám le, majd elhagyja, ha már nincs szüksége az éjjeli evésre. Anyatejes?
2009. ápr. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Sajnos már nem. Kb 2-3 hete kezdtük a tápszert.

Az anyatejjel, volt hogy nem kell fel éjszaka enni.

2009. ápr. 27. 21:57
 3/5 A kérdező kommentje:

Nektek nem mondta a doki, hogy "ne etesd túl" ?

Fél éves korára csak megkétszerezni kellene a súlyát, de ezt már meghaladtuk...

2009. ápr. 27. 21:59
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Az enyem is 4 es fel honapos. 7.2 kg jelenleg, 3.15 kgosan szuletett. Anyatejes, es felkel meg ejszakankent enni. Engem nem zavar, majd elhagyja. Fontosabb, hogy szepen fejlodjon. Az enyem mar 3 es fel honaposan megduplazta a sulyat.
2009. ápr. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én babám 4 hónaposan volt 6180 csak nayatejes, most 5 hónapos és 6700, de még mindig egyszer felkell kelni hozzá éjszaka, de szerintem biztos elfogja magátol is hagyni az éjszakai evést.
2009. ápr. 28. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!