Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak? 4 hónapja...

Mit csináljak? 4 hónapja szültem és 1 hónapja jött meg rendesen a mensim, akkor kezdtem el szedni a gyógyszert annak is a második napján.

Figyelt kérdés

Na ugyebár ha elfogy a gyógyszer 7 nap szünet és ha megint megjön, akkor a második napon kezdem el szedni.

Elvileg még csak 4 napja nem szedtem be a gyógyszert de ma megjött, tehát holnap kéne beszednem de akkor csak az 5. nap fog eltelni.

Most akkor hogy szedjem? Tudom, hogy nem ide tartozik a kérdés de nem tudom mit tegyek!

Előre is köszönöm a válaszok


2009. ápr. 27. 20:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem jól érted!

Bevetted az utolsó szemet, utána 7 nap szünet, tehát a 8. napon kell bevenned újra. Nem akkor mikor megjön, nem annak a második napján, az csak az első levélnél van úgy.

Például: én múlt héten kedden vettem be utoljára, és ezen a héten szerdán kell megint bevennem. Ez minden hónapban eddig így jött ki, mindig kedd az utolsó utána hét szerda az első(legalábbis nálam).

Remélem érthetően írtam le:)

2009. ápr. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszi válasz és akkor is ha előbb jött meg?

Az nem baj?

2009. ápr. 27. 20:53
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

7 nap szünetet kell tartani minden esetben, menstruációtól függetlenül.

Ha pl. csütörtökön vetted be az utolsót, akkor most pénteken kell kezdened a következő levelet, függetlenül attól, hogy megvan-e még a mensid, vagy elmúlt.

2009. ápr. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ok, értem köszönöm!
2009. ápr. 27. 21:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!