Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tele a tököm a látogatókkal?!

Tele a tököm a látogatókkal?!

Figyelt kérdés

Olyan szinten unom már, hogy állandóan jön valaki.

Nem is ezzel lenne a legnagyobb gond, hanem azzal, hogy miért nem lehet időben jönni?

Azokat még megértem, akik másik városból vagy az ország másik feléről jönnek, de akik kb. a szomszéd lépcsőházából, azok merre járnak addig?!

Most is megígérték, hogy 10re ideérnek... direkt úgy altattam a lányomat, hogy ébren legyen, mikor megjönnek, mert eddig mindenkitől azt hallgatom, hogy: "Sosincs ébren a gyerek!"



Egyszer akarok jót és akkor is "sz@rba" vesznek?!

Lányomnak van egy kialakított napi rendje ... Miért nem lehet figyelembe venni, amit kérek?!


Olyan szinten dühös vagyok ...


2011. okt. 1. 11:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Legyél sokkal szigorúbb! Ne törődj vele, mit szólnak ehhez, ti egy szigorú életrend szerint éltek, ha ezt mások felborítják, te se tudod magad kipihenni, esetleg a kicsi se. Egy darabig ne is engedj látogatóba. Mond azt, hogy beteg a kicsi, ne hurcoljanak újabb bacikat be, az orvos tanácsolta. És kész, el van intézve. Aki nem tartja be a megbeszélt időt, annak csá! Sajnálod, de már nem lehet.
2011. okt. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

És miért nem adod a tudtukra? Miért hagyod, hogy késsenek? Nagyon egyszerű a megoldás, ha késett XY, ajtó kinyit, közlöd vele hogy késtél, a baba már alszik. Ennyi. Ne hagyd elnyomni magadat! És amúgy is, akit nem bírsz, az ne menjen hozzátok! Miért kéne neked mindent elviselned?Hát nehogymár!

Legalábbis én így cselekednék, mivel nagyon vehemens vagyok, és ami a szivemen, az a számon.

2011. okt. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nem SOSINCS ÉBREN A GYEREK, hanem ők SOSE JÖNNEK JÓKOR. mondd meg nekik. amúgy én örülnék látogatóknak, én a 4 falat látom egész nap, hozzám senki sem jön.
2011. okt. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%

Mikor megszületett a lányom koraszülött volt 2350gal. alig vártam hogy kikerüljünk a koraszülött osztályról mindenkitől féltettem. Jött a szűk család meg egy közeli barát, de az is sok volt. úgy egy hete voltunk itthon mikor a férjem unokatestvére telefonált, hogy itt vannak a városban és bejönnek. Na én teljesen kiakadtam mert nem is ismerem őket csak annyit láttam belőlük életemben 2szer hogy nagyon rosszak a gyerekeik és ők sem szimpik, de 2 szót nem beszéltünk addig. Na én jó hangosan beszóltam ami behallatszott a telefonba, a férjem haragudott is. Na mikor ideértek itt poénkodtak, hogy még ők ilyen kicsi gyereket nem láttak soha meg hogy attól féltek hogy a 62es body nem lesz jó a gyerekre mert kicsi lesz, ja még az 56os is nagyon nagy volt. Na mind1

Most nekik született egy 3. baba 4kgal. A férjem telefonált, hogy gratula meg hogy mikor 5 hetes lesz a gyerekük akkor ott leszünk az egyik barátunknál a közelben néhány napig és egy nap átmennénk látogatóba ŐK erre, hogy majd ha nagyobb lesz a gyerek akkor menjünk...

Na én erre azt mondtam, hogy soha az életbe de a férjem ragaszkodik hozzá. Most én is várandós vagyok de az tuti hogy 8 hétnél előbb ide anyámékon és anyósomékon és egy baráti házaspáron illetve keresztanyámékon kívül a lábát senki be nem teheti majd.

2011. okt. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én fordítva csinálom.

Alszik a két gyerekem (egyik még kétszer, másik már csak egyszer), ehhez igazítva jöhetnek a látogatók!

Nem a gyerekeimet altatom a vendégekhez igazítva.

Szóval nálunk pl 4 után már ébren van mindenki, akkor lehet jönni.

Egyébként megértelek, még amikor szoptattam, akkor utáltam a későket. Direkt mindig úgy szoptattam, hogy amíg itt a vendég, addig ne kelljen, de ha késett mondjuk egy órát,akkor bukott az egész tervem :S

Idegesítő :S

2011. okt. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A gyerek maradjon a napirendjénél. Neki is jobb, és te sem leszel félőrűlt, ha egyszer emiatt besokall.

A vendég pedig úgy járt, ahogy. Ha alszik a gyerek, akkor alszik. Az a dolga, és hogy nyugalomban növekedjen.

2011. okt. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Na, ezzel én is így voltam! De leginkább azért, mert egyáltalán nem tudtam pihenni.

Ja, és hozzánk bejelentés nélkül érkeztek. Gondolhatod...

2011. okt. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!