Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A négy és fél hónapos babám...

A négy és fél hónapos babám napközben nagyon rosszul alszik többször alszik 10-20percet és felébred, így gyakran nyűgös, álmos. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Éjszaka szépen alszik.
2009. ápr. 27. 16:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Az én babóm is így alszik már az elejétől kezdve,már elmult 5 hós. Nem tudsz csinálni semmit,én se tudok! De hál istennek éjszaka alszik mint a bunda. Nem is bírnám éjszaka,mert nappal elveszi minden energiámat,főleg amikor egész nap cipelem a seggét,közel 7 kg:)
2009. ápr. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

probáld elhuzni a nappalok ébrenléti idöszakát

ha pl. idáig 2orát volt fent,akkor ez legyen 2.3-3 ora nekem bevált

de az is lehet hogy csak ez az idö kavar be neki

2009. ápr. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nálunk is ez a helyzet, most 6 hónapos és kb másfél hónapja vett nagy fordulatot a babám..azóta sem javult a helyzet, ő is max 20 perceket alszik napközben, próbáltam , hogy nem hagyom elaludni huzom egy kicsit, hogy álmosabb legyen , de csak azt értem el, hogy nyügösebb lett a fáradságtól alig tudod elaludni és ugyanugy 20 percet aludt. Sokat változnak a babák, egyre aktivabbak, kevesebbet alszanak. Bár én is kilennék békülve egy "nagy alvással" ebéd után. :)
2009. ápr. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Az én babám is 6 hós is lesz a hétvégén, és vagy egy hónapja, ő is rosszabbul alszik, mint eddig. Én azt gondolom, hogy ez a hirtelen jött meleg is bekavar nekik. Ő eddig délután aludt 2-3 órát a babakocsiban, de mióta itt a meleg, jó ha egy negyed órát alszik. Szerintem a zajok is jobban zavarják őket. Sőt nálunk az elalvással is baj van, sir és sir, van amikor csak gyümilével vagy teával alszik el, vagy egy jó 10 perc hiszti után. De inkább "szenvedek" napközben vele, este viszont már a vacsi közben szunyókál, és nem kell neki fél óra, és magától alszik el.
2009. ápr. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!