Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hozzátáplálás megkezdésekor...

Hozzátáplálás megkezdésekor az aktuális evés után kap pár kanállal gyümölcslét, mikortól lehet vagy kell az evés elött adni a szilárd ételt?

Figyelt kérdés

a kisfiam most lesz 4 hónapos, kezdetektől fogva csak tápszert kap viszont naponta csak 4x eszik nagy mennyiséget (240-340 ml), nem én alakítottam így hanem Ő igényli. a Védőnőm javaslatára a déli evést követően adok neki most egyenlőre még gyümömlcsleveket pár kanállal kezdtem most ott tartunk hogy egy üveggel (200 ml) 3 nap alatt elfigyaszt. Nemsokára áttérünk a pürékre és az lenne a kérdés, hogy szerintetek azt is étkezés után adjam neki vagy a déli étkezés elött? a 16-órás étkezésnél még nem próbáltam neki adni enni pluszba. A második étkezéshez mikortól nehet adni szilárd ételt?

Köszi előreis a válaszokat.


2009. ápr. 27. 15:41
 1/1 anonim ***** válasza:
táp elött 1 órával kb. add a gyümit majd a fözit és így lassan mindig többet kíván és kiváltasz egy tápot.
2009. ápr. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!