Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mért ver olyan gyorsan a fiam...

Mért ver olyan gyorsan a fiam szive? 20 honapos, más gyereknek is gyorsan ver a szivük?

Figyelt kérdés
2011. szept. 29. 21:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Ugyan úgy mint a felnőtteknél, nekik is máshogy ver a szívük más-más helyzetbe. (izgatott, fáradt, vagy akár idegesíti valami)

De én nem várnék vele, vidd el megvizsgáltatni, nehogy baj legyen belőle.

Remélem nem lesz, sok sikert

2011. szept. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 krisztivan ***** válasza:
Ha jól tudom ,minnél kisebb a testtömeg annál gyorsabb a szívverés.De azért mutasd meg dokinak.
2011. szept. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs gond, az én kisfiamnak is gyorsabban ver a szíve, mint nekünk. Eddig még nem vetted észre?

Én is azt tudom mondani, amit a 2. válaszoló is, hogy a kisebb testűeknek jobban ver a szívük. Nem tudom miért, de így vettem észre. Pl. a macskának is nagyon gyorsan ver. Persze tudom, hogy az teljesen más faj, mint az ember, de mint mondtam, az én gyerkőcömnél is ezt tapasztaltam. Úgyhogy nyugi, semmi gond nincs vele. De ha mégis nyugtalanít, kérdezz rá a védőnőnél, vagy a gyerekorvosnál.

2011. szept. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, a kisbabáknak többet ver a szívük percenként, mint a felnőtteknek,és ez élettani, így normális. Már magzati korban is jóval gyorsabb a szívverésük, én el is csodálkoztam anno a CTG-n és az ultrahangos vizsgálaton, de megnyugtattak, hogy így van jól.:)
2011. szept. 30. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!