Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tehetem bibkompban a 13...

Tehetem bibkompban a 13 hónapos lányomat?

Figyelt kérdés
Védőnő szerint csak 16 hónaposan és akkor is ha nem indulna el!Épikezünk és egyszer-egyszer magára kell hagynom egy pillanatra,és csak abban étzem,hogy biztiben van.A kiságyat csak aludni viseli el,a hempergőben sir.Ezért elpakoltuk.8 hónapos korátol mászik,nemsokára feállt és lazán lépeget is.Imád mászni és szabadon lenni.A bébikomp napi 2-3 alkalom pár percre.Amig kávét vagy italt viszek ki a munkásoknak.
2009. ápr. 27. 12:06
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
42%
A kompok kifejezetten úgy vannak kialakítva, hogy ne lehessen velük felborulni. Az én lányom 4 hónapig használta, soha nem borult fel benne, szerintem ha akart volna se tudott volna... Láttál Te már kompot?:D
2009. ápr. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

az én kislányom felborult vele 10 hónaposan, pedig nem gagyi komp volt! utsónak szólt. :-)

20 hós anyuka

2009. ápr. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Nem tud vele felborulni!6,60*4m sik felület,széles nagy komp.Kérlek!A lábai miatt kérdeztem,amugy a dokik azért nem engedélyezik.De ö már lépeget!Ma már 4-5 lépést is lépett egyedül.A nagyfiam beteg és dokinönél voltunk vele.Megkérdeztem,hogy beletehetem -e? "Hát ha elvan benne miért is ne!Hisz már lépeget!"
2009. ápr. 28. 15:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!