Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az alma leve után mit adhatok...

Az alma leve után mit adhatok neki még kostolónak?

Figyelt kérdés
nem nagyon izlik neki az alma leve, de probálkozunk.Van aki hasolnó cípőben jár?
2009. ápr. 27. 11:52
 1/7 anonim ***** válasza:

Banán,barack,narancs,répa.

Csak ne egymást követő napokon.

2009. ápr. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors választ.és mi az amit adhatok nek még és nem gyümölcs, gondolok itt krumplira, sütötökre...stb.
2009. ápr. 27. 11:59
 3/7 anonim ***** válasza:
Krumpli, sütőtök, répa. Először próbáld a sütőtök-alma mixet, a sütőtök egész finom, a babák nagy többsége nagyon szereti, igy lesz egy kis sikerélményetek:) gondolom öthós vagy talán kisebb a bébid. Tök normálisan reagál az alma savas izére! Nem is az a gond hogy nem izlik neki, csak furcsa inkább. Elképzelése sincs róla, mi lehet ez a furi íz a megszokott tejci/ tápi után:) próbálkozni kell minden nap. Ha még két hé után is fintorog az almalére vagy pépalmára, akkor tényleg utálja, de sebaj mert addigra meg lesz a kedvenc gyümije, zöldsége:) az elején azért vigyázz a hasfogó gyümikkel:) jó hamizást!
2009. ápr. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Kaphat még répát, cukkinit, zöldbabot, krumplit. ezeket híg főzeléknek, esetleg egy kis anyatejjel, vagy tápszerrel keverve.Persze mindet csak 4 hónapos kortól( nem írtad, mennyi idősek vagytok).

Jó babázást!

2009. ápr. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nálunk a zöldbab nagy hasfájást okozott még úgy is ha én ettem egy keveset, és bekerült az anyatejbe, azt inkább később add
2009. ápr. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A kisfiam sem rajongott az almáért mikor elkezdtük kóstolni 6 hósan. Aztán üveges gyümiket adtam neki, azokat megette. A védőnőm mondta, hogy inkább a saját készítésűt adjam, így újra próbálkoztam. Szerencsére mostmár nagyon szereti a gyümiket: alma, körte, banán, meggy. A banán-meggyet pépesítve imádja! Vettem Hipp babakekszet és belemorzsoltam az almájába, úgy szereti. Zöldségek közül nagyon bejött a cékla-krumpli (volt, hogy almát is tettem hozzá), cukkini-krumpli-banán(2-3 karika banánnal). A cékla édes és nagyon jó vas-forrás, tudom ajánlani!
2009. ápr. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

4 hónapos lesz a jövő héten a babám.

Köszönöm mindenkinek a választ, nem adjuk, fel hiszen nagyon az elején tartunk még az ízeknek.

2009. ápr. 27. 15:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!