Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Irassak föl tápszert?

Irassak föl tápszert?

Figyelt kérdés
1 hónapja jóval kevesebb tejem van ezért napi egyszer sinlacot kapot 5 hónapos babám, de már egy hete napi 2 vagy többször kell neki adnom mert nem lakik jól a tejemmel. Vagy a tejpép az már tápszernek minősűl? A védőnő nekem azt mondta, hogy inkább kezdjem a hozzátáplálást mint, hogy tápszert kapjon. Szerintetek? Én nem lenék elkeseredve ha kapna egy kis tápszert mindig azt nézem mi a jó a babának.
2009. ápr. 27. 10:32
 1/3 anonim ***** válasza:
A lányomnál elkezdtem én is mert kevesebb lett a tejem.Tápszert csak akkor vettem mikor már semmi tejci nem volt.
2009. ápr. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálunk ez úgy működik 6 hónapos kor alatt, hogy amíg jó a baba súlygyarapodása anyatej mellett, addig semmit nem javasolnak. Én senkit nem ismerek, aki Sinlacot ad, nem is tudom, milyen az, de nekünk 6 hóig a tápszer javasolják, ott a tanácsadáson dönti el a védőnő és a gyermekorvos együttesen, hogy kell-e pótlás, melyik tápszert írják fel. Utána kezdődik a gyümölcs, főzelék, hús, 7-8 hónapos korban ez utóbbiak.
2009. ápr. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

szerintem is elkezdheted a hozzátáplálást, az is idő, mire kiváltasz egy hamit, és hátha még lesz annyi tejed, ami elég neki

egy éves koráig kell kapnia napi 500 ml tejalapú kajcsit

2009. ápr. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!