Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan aki a hozzátáplálást...

Van olyan aki a hozzátáplálást rögtön üveges bébi kajával kezdi el?

Figyelt kérdés
Persze gyümölcsre gondoltam. :)
2009. ápr. 27. 09:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én itthoni almával kezdtem, de utána, mivel nem lehet ilyenkor hozzájutni friss barackhoz, a bébiételt kapta a kislányom. Úgy csináltam, hogy kb. 4-5 részre osztottam az üveg tartalmát és az első 2 napra szántat a hűtőben tároltam a felhasználásig, a többit lefagyasztottam. Így nem veszett kárba belőle semennyi.
2009. ápr. 27. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szia! Én alma-krumplival kezdtem, majd őszibarackot kapott Kecskeméti üvegeset. Szerintem könnyebben emészti a kis pocija, mint egyből a lereszelt almát. Persze aztán egy hét múlva már saját gyümölcsöt kapott. Mindegyiket nagyon szerette. Csak a főzeléket nem eszi meg, amit én csinálok, abból csak az üveges a menő sajnos. Jó eszegetést nektek!
2009. ápr. 27. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Én üvegessel kezdtem, mert nem volt hajlandó mást elfogadni.

Persze az első időszakban sokat ki kellett önteni, mert nem evett sokat és tárolni nem lehetett.

1 éves kisfiú anyukája

2009. ápr. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én is sima itthoni almával kezdtem, de utána adtam üveges gyümölcsöket is, mert nálunk is kb. télen jött el az ideje ennek. Alma ugyan volt nálunk, de barack meg ilyenek nem, ezért abból üvegeset adtam télen.
2009. ápr. 27. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én üvegessel kezdtem.Aztán fogzáskor adtam egy szelet almát, vagy répát ízletes íny masszírozáshoz.:)
2009. ápr. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
én azt adtam neki, most is csak üvegeset eszik. mindjárt 1 éves lesz, utána térünk át a saját kajkóra.
2009. ápr. 27. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A kecskeméti eláll a hütöben 48 orát,de mindegyikre rá van irva.Én csak baba kaját adtam neki.Én a kostikat kellet kidobjam.
2009. ápr. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Őszibarackot, sütőtököt, málnát, paradicsomos burgonyát adtam üvegeset, meg zöldborsót, cukkinit. Vagy azért, mert nem volt szezonja, vagy azért, mert házit nem ajánlatos adni.

Sajnos az én babám tojik a zöldségekre, akár itthoni, akár bolti.

2009. ápr. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 1 hónapja kezdtem a hozzátáplálást. Először saját készítésű almalével, aztán jött volna az almapép, de meg akart tőle fulladni. Egyfolytában öklendezett. Adtam neki üvegeset, avval nem volt semmi gondja. Aztán rájöttem mi a baja az én kotyvasztásommal: nem tudom annyira lepépesíteni mint az üveges.

2009. ápr. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Az én drágám is csak 7 hósan volt hajlandó egyáltalán valamennyit megenni szopi helyett más ételből. Akkor is csak a barack-alma bébiételt. Később is csak a boltit ette meg.

1 éves lett mire az én kotyvalékomat is elfogadta:)

Pedig már turmixoltam, botmixereztem, agyon főztem (annak meg nem láttam értelmét) hátha olyan konzisztenciát sikerül létrehoznom, mint az üveges.Hát nem nagyon sikerült, csak banánból, barackból esetleg meggyből.

2009. ápr. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!