Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az elálló fül szimplán csak...

Az elálló fül szimplán csak genetika, vagy külső hatástól is azzá válhat?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, hogy a babám elalvás előtt forgatja jobbra-balra a fejét és ettől visszagyűrődik a füle a kis buksija alá! És sajnos így is alszik el, oldalra fordulva, begyűrt füllel. 1-2 hónaposan még fejhez lapuló füle volt, de most hogy ennyit forgolódik elalvás előtt, kezd kissé elállni a füle.

Kérdésem az, hogy ettől a begyűréstől változhat a fülformája vagy ez genetika és elállna amúgy is? Próbálom mindig valahogy kiegyengetni, de a következő mozdulatával ugyanúgy begyűri :(


2009. ápr. 26. 22:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
na most kövezzetek meg de ha éjjelre leragasztos a kis fülét egy leheletnyi csikkal akkor megoldódik a probléma. amugy nagyobb korában meg tudják plasztikázni az elálló fület.
2009. ápr. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az én kislányom is rendesen elfekszi az egyik fülét. 2 hónapos korára vettük észre, hogy a fejecskéjét is elfeküdte egy kicsit, mert inkább jobb felé fordítja a fejét alváskor. 1 hónapja párnákat rakok mellé úgy, hogy még véletlenül se tudjon jobb felé fordulni. Kicsit oldalra fordulva fekszik. Az ő fülecskéje is visszagyűrődik sajnos. Amúgy ha kislányod van, adhatsz rá fejpántot, ami eléggé szoros ahhoz, hogy leszorítsa a fülét. Vagy cérnasapit is.
2009. ápr. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

:-)))

szerintem meg egyertelmuen genetika! Gondolj csak bele. Ha sokat csucsorited a szad, attol meg nem leszel csucsoritett szaju:-) Felesleges ilyenen aggodni. Latod szuletese ota is sokat valtozott, meg sokat fog valtozni a fulecskeje felnott koraig. Az en kis fiamnak is edes fulecskei vannak. Nem pont olyan, mint Dumboe, de azert legalabb olyan edes:-)))

2009. ápr. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, csak az jutott eszembe, a tányérajkú szépségek száját sem a genetika formálta tízszer akkorára és ott vannak még a meggyűrűzött nyakú nők is, akiknek fél méteresre nyújtják a nyakukat valamelyik törzsnél. Na ezért gondoltam, hogy esetleg a sok visszagyűrődéstől elállhat a füle. Jó, tudom a kisujjam se marad görbe, ha sokat van behajlítva, de a kettő nem ugyanaz. Hm?...
2009. ápr. 27. 15:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!