Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem keves egy 8 hos babanak...

Nem keves egy 8 hos babanak 100 g bebikaja (husos) ebedre?

Figyelt kérdés
mert megeszi de nem sir hogy kerne tobbet,igaz soha nem sir,h.o ehes.
2009. ápr. 26. 22:11
 1/7 anonim ***** válasza:
hát nem sok. kb a dupláját kéne elméletileg
2009. ápr. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

az enyém 7,5 hónapos, és kb. ennyit eszik meg.Tudom, a dupláját kéne enni.

az összmennyiség a lényeg!

2009. ápr. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem is 7,5 hós a lányom.

Egyszerre nem eszik meg többet 100-120 grammnál sem tízóraira a gyümiből, sem ebédre a főzelékből, sem uzsira a tejpépből. Fürdés után jól beiszik a tejből, meg még hajnalban+reggel is, kb 200 miliket.

A doki szerint ez teljesen jó így, bízzam rá, hogy miből mennyi esik neki jól.

2009. ápr. 27. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem annyit eszik amennyit akar. Nem lehet összehasonlítani egy nem egyforma súlyú, növésű, étvágyú, nemű gyereket. A felnőtek se esznek egyformán.

Az enyém kislány 8 kg 72 cm és 120 g körül eszik, gyümit főzit.

2009. ápr. 27. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A lányom 15 hós és örülnék ha ennyit megenne :(

Nagyon keveset eszik, de egészséges, a doki szerint nem gond, bár eleinte aggódott, de kivizsgálták és annyira jutottak, hogy van olyan, hogy egy ekkora gyereknek is elég ennyi. Szóval elég, ne izgulj, semmiképp ne erőltesd!

2009. ápr. 27. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha ő ennyit eszik és így is jól érzi magát, akkor ne foglalkozz vele. Neki ennyi elég. Főleg, ah közben szépen fejlődik is. az én kislányom 8 hónapos, 2 hónapja kap gyümölcsöt, 1 hónapja főzeléket. Sem gyümölcsből, sem pedig főzelékből nem eszik 100g-nál (fél üvegnél) többet. Neki ennyi elég, nem tömhetem meg..egyébként így is szépen fejlődik..
2009. ápr. 27. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
koszi lanyok,igy megnyugodtam...
2009. ápr. 27. 09:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!