Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az igaz vagy sem hogy mikor a...

Az igaz vagy sem hogy mikor a baba sír, azzal erősödik a hangja?

Figyelt kérdés
anyósom mindig azt mondja,hogy a gyereknek jót tesz ha sír egy kicsit,mert azzal erősödik a hangja,a hangszalagjai,de ugyanakkor azt olvastam hogy ez hülyeség és csak feleslegesen felizgatja és lefárasztja magát a gyerek,ha hagyjuk sírni.
2009. ápr. 26. 13:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
az öregek beszélnek mindenfélét, az anyósok meg főleg. az enyém szerint a tüdeje erősödik. szerintem meg baromság.
2009. ápr. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy baromság.Nemhogy erősödik,hanem még be is reked szegénykém.Ne hagyd sírni!
2009. ápr. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem is baromság, én sosem hagyom sírni a kisfimat. Ha sokat sír azzal tényleg csak lefárasztja magát, ha nagyon pici -pár hetes- akkor be is lázasodhat a sírástól. Ráadásul ha sír annak oka van, valamit szeretne, vagy valami nincs rendben. Nem azért bömböl, hogy erősítse a hangszálait, vagy tüdejét.
2009. ápr. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez csak egy régi, túlhaladott elgondolás. én sosem hagytam fölöslegesen sírni, a gyerekeimet, mert szerintem egy pici baba sosem sír ok nélkül. Mivel ők még máshogyan nem tudják kifejezni magukat, sírással jelzik, ha valami bajuk van vagy éppen nem jó nekik valami. Ne aggódj, ha nem hagyod sírni fölöslegesen a babádat, azzal nem lesz még elkapatva. ha segítesz rajta, gyorsan megnyugszik és nem fogja magát jobban felspanolni, hogy aztán nehezebb legyen megnyugtatni.
2009. ápr. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az elöttem válaszolókkal!Ne hagyd sírni.
2009. ápr. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen nekem is azt mondta anyukám hogy tisztul a szeme tágul a tüdeje!!

szerintem oltári baromság!!

Nehogy már ezért haggyuk sírni szegénykéket!!

Na jó néha hagyom sírni azt is kell!!

2009. ápr. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha te sirsz erosodik a hangod es a tudod?
2009. ápr. 27. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,mert így megnyugodtam hogy nem csak én gondolom úgy hogy ez az egész hülyeség.ahogy eddig észrevettem valóban nem szórakozásból sír a gyerek,mégha néha talán tényleg csak kisebb hisztiről van szó,de szerintem azt is meglehet oldani mással,hatásosabban és kíméletesebben .
2009. ápr. 27. 20:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!