Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire igaz az, hogyha...

Mennyire igaz az, hogyha levágjuk a baba haját, akkor erősödik a haja?

Figyelt kérdés

14 hónapos a lányom és nincs túl sok haja,meg gyenge is.ha levágnánk neki,erősödne?

köszi a válaszokat.


2010. febr. 8. 12:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Fiam 14 hós volt, mikor kicsit levágattam belőle, mert rálógott a fülére, zavarta. Most két hónapra rá sűrűbb, erősebb lett. Kérdezd meg a fodrászod, mit mond. Amugy kètéves korára csak megnő:)
2010. febr. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem erősödik meg tőle, csak a rövidsége és hajszálak egyformasága miatt többnek tűnik.

Annyiból érdemes időnként levágni, hogy ne a babahaj nőjön meg hosszúra, mert az tényleg el tud vékonyodni, és akkor egy idő után nem nő tovább.

Van egy ismerős kislány, majdnem 3 éves, még mindig az eredeti babahaja van, nem vágták le neki soha, de nagyon csúnya neki, és csak az álláig ér, nem nő tovább hónapok óta.

Az én babám is 14 hónapos, most vágtuk le neki egyformára, mert neki nem volt benne két egyforma tincs. De most már növeszteni fogjuk.

2010. febr. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Mi nem vágtuk le a lányaimnak,de a babahaj magától kicserélődött,most 4 évesek,és derékig érő hajuk van.:)
2010. febr. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
És ha most levágnánk neki,akkor nyárra talán már kicsit csajos lenne? Mert már most is olyan kislányos,hiába kevés.
2010. febr. 8. 12:40
 5/14 anonim ***** válasza:

szerintem nics összefüggésben.

kisfiam 13 hónapos. nekem nagyon vékony szálú hajam van az apukának meg erős vastag a haja.

már most érezni hogy az apja haját örökölte. még csak egyszer vágtuk neki mert már belelógott a szemébe

2010. febr. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Szia!Remélem nálad másképp lesz de anno mikor kicsi voltam nekem sem volt túl sok hajam..anyuék folyamatosan rövidre vágták hogy erősebb sűrűbb legyen!Na nem lett :(nagyon vékony szálú a hajam és nem is a legsűrűbb sajnos!De remélem ti szerencsésebbek lesztek!
2010. febr. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Tapasztalatból mondom hogy igaz!

Kisfiam 11 hónapos és már 3 alkalommal vágtuk a haját géppel és nagyon szuper erős kis frizurája van.

2010. febr. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Szia!Kisfiam 14 hónapos,és nemrég vágtam le Neki a haját,gyönyörű göndör volt,de már vagy 10 cm-es!:) Muszáj volt már.De hamarosan megint le kell vágni,mert nagyon nő,és bizony erős a haja!Szerintem is sokkal erősebb lesz,miután le van vágva.Az Övé már most az:)
2010. febr. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Szerintem az igaz hogy erősödik, de szerintem nem lesz több tőle. A kislányomnak nemrég levágtam a haját legfelül, mert ott már nagyon a szemébe lógott a babahaja, és azóta felül nagyon erős lett, oldalt továbbra is olyan kis selymes tapintásu.

Az unokahugomnak is folyton rövidre vágta a haját az anyja, de nem lett sűrűbb, viszont nagyon erős haja van.

2010. febr. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem lesz erősebb, nem lesz több, de egészségesebb lesz. Ezt mondta a fodrászom.
2010. febr. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!