Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi foghatja meg a kislányom...

Mi foghatja meg a kislányom hasát? Bővebb lent.

Figyelt kérdés

Nem rég kezdtem a hozzátáplálást,eszik almát,barackot,répát,krumplit,ezeket variálom neki,sinlac péppel sűrítem ha szükséges.De amióta elkezdtem a hozzátáplálást,nagyon nehezen kakál.három nap után is csak segítséggel tud produkálni.(glicerines kúp)De még így is nagyon megszenved szegénykém.Van valami tanácsotok?

Nagyon megköszönném!:)

6 hónapos kislány anyukája


2011. szept. 25. 08:52
 1/5 anonim ***** válasza:

alma,répa és a burgonya is hasfogó..

Én amikor kezdtem a hozzátáplálást akkor a fiam széklete is keményebb lett és erőlködött..a védőnőm ajánlotta,hogy a sütőtököt amint tudom vezessem be,mert az lazít és az őszibarack is.Így szinte minden főzelékbe került sütőtök,és tényleg lazább lett a széklet,azóta sincs gond.

2011. szept. 25. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

:(

Így van,alma,répa,krumpli és a sinlac is nagyon hasfogó...

Nekünk a barack is a sütőtök sem segített.

Ugyanezt végigcsináltam mint Te:(

Ezekből a dolgokból keveset adtam neki...

Aztán adtam neki minden nap Bonolact pro Kidet 1 hónapon keresztül és minden helyrejött!!!

2011. szept. 25. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
igen, adj több barackot, tököt, és a sinlacot feleljtsd el, a legtöbb gyereket nagyon megfogja. elég a zöldség és a gyümölcs.
2011. szept. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sajna a sütőtököt nem szereti,de majd megpróbálom megint adni neki...A sinlacot a dokink nagyon ajánlotta,de akkor egy időre elfelejtjük!Köszönöm a válaszokat!
2011. szept. 25. 10:05
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia, nálunk is ez van. Bármit próbáltam nehezen kakilt, így aztán mindig abba hagyjuk 2-3 napra és nem haladunk sehova, habár nem sietek, mert még csak 5 és fél hónapos. Sinlac szörnyen fog és nálunk a tök is. Látom ez nem csak nálunk gond.
2011. szept. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!