Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól evett kanállal...

Mikortól evett kanállal egyedül, illetve ivott pohárból a babátok?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 25. 21:27
 1/9 anonim ***** válasza:
44%

Ne hasonlítgass,az nagyon rossz!

mennyi idős a babád?

2009. ápr. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem azt kérdeztem, hogy rossz-e, ha hasonlítgatok! Csak kíváncsi vagyok arra, általában mikor lesznek erre képesek.
2009. ápr. 25. 21:32
 3/9 anonim ***** válasza:
51%

1.vagyok.

Egyébként még oviba is azt tanulják.

2009. ápr. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Az én lányom másfél éves volt, amikor egyedül ivott bögréből, és evett egyedül kanállal. Az első válaszolónak üzenem, hogy ovodában már nem ezt kellene tanulniuk. Ezt óvónőtól hallottam.
2009. ápr. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
37%
Pff,érdekes én ezt hallottam....
2009. ápr. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Anyum mesélte hogy mi már 1 évesen ettünk szépen egyedül.Hagyta hogy hadd ismerkedjünk a kanállal, ebben persze benne van a maszatolás is.Hát én mostanában kezdtem hagyni a lányom hogy próbálkozzon (8 hónapos), kiváncsi leszek mikor fog egyedül menni:)
2009. ápr. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
5 hós kora óta pohárból iszik (cumisüveget egyszerűe nem fogadta el)8 hós kanállal evés még odébb.
2009. ápr. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon változó. Ki mit tart egyedül evésnek, ivásnak. Mondhatnám például én is, hogy a kisfiam 1 évesen már egyedül ivott pohárból, és önállóan, egyedül evett kanállal is. De nem mondom: mert megtörtént ugyan egyszer-egyszer, de azóta sem. Etetni, itatni kell, mert nem érdekli az önálló evés, ivás. Azaz fizikailag, ügyességét tekintve képes rá, de nem akarja.
2009. ápr. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
mi most vagyunk 4,5 hónaposak , de már kanállal szépen eszik, (hozzászokott a Vigantol adásánál) cumisüveget pedig egyáltalán nem fogad el , így 3 napja pohárból iszik és nagyon ügyes
2009. ápr. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!