Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak, hogy 1 éves...

Mit csináljak, hogy 1 éves kisfiam ne hozza rám a frászt?

Figyelt kérdés

Eddig soha nem nyelt félre, de most tegnap is és ma is a frászt hozta rám. Tegnap a spagettit, ma pedig a vajas kenyeret nyelte félre. Én pedig borzasztóan megilyedtem. Eddig olyan szépen evett, soha nem volt ílyen.

Nektek is volt már így?


2009. ápr. 25. 20:27
 1/2 anonim ***** válasza:
szia, hát ha nem is egészen ilyen, de hasonlo gondunk van nekunk is: az utobbi idoben ha kanállal etetem a kicsit, minden ok, de ha valami kézbe kap (kenyér, banán, alma...), akkor sedréskedik, egyre nagyobbakat harap aztán fulákol. jo esetben kikopi, de van, hogy segítenem kell. Eddig pedig nagyon szépen falatozott maga...Nem tudom, mitol lehet, de jobban kell figyelnem rá.
2009. ápr. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ma reggel megfigyeltem, hogy ha egyedül eszi (feldarabolom neki)akkor nincs ílyen csak ha én etetem őt.

De nem tudom miért!

2009. ápr. 26. 14:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!