Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most akkor hány hetes is lehetek?

Most akkor hány hetes is lehetek?

Figyelt kérdés

Aug.12.-én volt meg utoljára (első nap)!

Szept. 01.jén fogant a baba (tudom, mert ovu.teszteltem és hőmérőztem). Kalkulátor szerint 5+4 hetes vagyok!

Egy hét múlva kell mennem UH-ra, akkor leszek 6+4 hetes.

A késői peteérés befolyásolja ezt a számítást?


2011. szept. 20. 20:00
 1/6 A kérdező kommentje:

Az nem tudom, hogy számít-e, de pé. után 9 nappal már pozitív volt a tesztem.

Szerintetek lesz már szívhang egy hét múlva?

2011. szept. 20. 20:01
 2/6 anonim ***** válasza:

Ahogy a kalkulátor írja. Pont úgy.

Lehet lesz már, de ne ijedj meg ha nem. Akkor majd 2 hét múlva tuti. A terhességet az utolsó mensitöl fogják végig számolni.

2011. szept. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hasonló vagyok. Utolsó első napja aug. 14.

Szept 4-i együttlétből van a baba, 12-én már pozitívat teszteltem, én is 5 hetes vagyok. Tegnap kértem át magam a dokinál, okt 25-én megyek, akkor lesz 9 hetes. Én nem akartam, hogy vissza kelljen menni, nincs közel a doki, és két nagyobb (kis)gyerek van, nem olyan könnyű megoldani.


Amúgy gratula! :o))

2011. szept. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A mensitől számolják a terhességet, és majd legfeljebb az ultrahangos vizsgálatok alkalmával pontosítják, ha látnak eltérést (kisebb vagy nagyobb a baba).

Lehet hogy lesz már szívhang, de ne lepődj meg ha még nem lesz. 1-2 hétre rá már biztos lesz.

2011. szept. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy írtatok:) Remélem lesz szívhang! Már alig várom az UH-t:)

Első baby és nagyon vártuk:)

Gondolom, azért az is számít, hogy 9 nap alatt megvolt a beágyazódás, ugye?

Azt olvastam, hogy ovu után 21-24 nappal már van szívhang.Én a 26. napon megyek UH-ra.

2011. szept. 20. 20:19
 6/6 anonim ***** válasza:
Na ezt nem tudtam. Akkor jó hogy én áttettem az időpontot, 23-on mentem volna... :o)
2011. szept. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!