Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babám augusztus közepén fog...

Babám augusztus közepén fog születni. Nagy kerekű, de főként jó rugózású babakocsit szeretnék. Milyet ajánlotok?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 24. 19:47
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


Ha nem igazán számít a súlya illetve az összecsukás könnyűsége akkor ezeken az oldalakon nézz szét.

2009. ápr. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem Retrus Planet van. Nem éppen könnyű, ha esetleg emelgetni kell és az autóban is elég nagy helyet foglal, de én nagyon szeretem, mert nagyon kényelmes, nagy, jól téliesíthető, nagyon könnyen lehet vele közlekedni a pocsék járdákon, jó a rugózása. emellett a mózeskosár része jó magasan van, így nem szívja közvetlenül a baba a séták közben az autók kipufogófüstjét. És olcsó is...
2009. ápr. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem is bergon van (cross model), nagyon szeretem, bármilyen terepen el tudom tolni, télen a hó sem volt akadály, a döcögős úton sem rázza ki a babámat.

És még előnye, hogy elég nagy babakocsi (a fekvő részére gondolok), tehát a baba kényelmesen elfér benne, mert pl. a pierre cardinnak vannak olyan típusai, hogy már egy 3 hós babának se kényelmes.


A barátnőmnek tako van, az is jó.


7 hós kislány anyukája

2009. ápr. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Az első gyerekemmel Bergon volt. Semmiképp nem akartam olyasmit. Nem volt vele semmi bajom, csak most kisebb fajtát szerettem volna.

De kényelmesnek kell lennie, mert reggel-délben hozni-vinni kell a nagyot az oviba, és (remélem) sokat fog benne aludni.

Az is fontos, hogy ne legyen túl drága.


Úgyhogy valószínű valami ilyesféle lesz most is.

Köszi a válaszokat!

2009. ápr. 24. 20:11
 5/6 anonim ***** válasza:

www.tikotiko.hu

Mi itt vettük a city-t, nagyon jó és nem drága

2009. ápr. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Ez a Tico City nagyon jól néz ki!


Köszi!

2009. ápr. 24. 20:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!