Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik babakocsit ajánlanátok...

Melyik babakocsit ajánlanátok augusztus 20-a körül születendő babának?

Figyelt kérdés

Melyik lenne számára a legjobb, amibe télen sem fázna? "Olcsó" legyen.

Bergont vagy hasonlót nem szeretnék.


2009. márc. 20. 11:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha elmész a boltba ott tudnak neked segíteni, mindenkinek más az ízlése és a pénztárcája tartalma.

Én sem egy drága babakocsit vettem, minden kellék meg volt hozzá és én nagyon szeretem. Amúgy Primo babakocsi

2009. márc. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az én kislányom aug. 28-án született. Olyan kocsit akartam, ami sokáig használható, jó a rugózása, nagy hely van benne, télen is elférjen benne a baba, amikor már nagyobb lesz és olcsó legyen. Az én mániám még az is, hogy elég magasan legyen az ülő része a kocsinak, hogy ha bárhová is megyünk, ne ő szívja be az autók kipufogógázát. Ezek miatt vettem a Retrus Ruby babakocsit. Való igaz, hogy nem egy könnyű kocsi és az autóban is elég nagy helyet foglal, de én nagyon szeretem. A kislányom is szeret benne lenni, naponta 2x alszik benne az udvaron, pedig már lassan 7 hónapos lesz. Télen is minden nap kint aludt benne és kényelmesen elfért, pedig jócskán be kellett bugyolálni.:))
2009. márc. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Az én kislányom 4 hetes és direkt olyan babakocsit szerettünk volna ami teljesen téliesített, de nyáron is használható legyen, sőt sportkocsivá is alakítható.

Szóval minden van hozzá!

mózeskosár, ilyen védő, olyan lábzsák, táska, meg blablaaablaaaa...

kereke nagy terep, nem bolygosítható de könyen lehet vele fordulni, igazi jip :D enyhe rugozása van így a baba sem zötykölödik úgy benne amilyen utak vannak. :S

nem dönthető teljesen de a mózeskosár megtartja egyenesen a hátát a babynek. De én azért a mózesba még berakom a pólyát és úgy a babát.

Nagyon szép színekben lehet rendelni. Nem drága és a minősége se rossz! :)

Megnéztem a boltokban, drágán 50-60 ért lehet kapni (ha belegondolok még így is megérné olyan embernek akinek van pénze elég de nem akkar sokat költeni és szupi babkocsit akkar) de ahhoz még meg kell venni külön a táskát, mózest....

Mi viszont nem boltban vettük! Te se ott vegyél mert nagyon drága! Bár inkább nem szólok bele... :)

Mi interneten keresztül rendeltük a vaterán! Nem használt a babakocsi, vadi új! Nagykerből hozzák vagy mi...Kunert babakocsi a neve és 35-36 ezer csak nézd meg!

Itt a link:

[link]

Aztán a további a te döntésed én csak segítettem. Ebben nem fázik.

4 hetes baby anyukája

2009. márc. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!