Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól fogják meg a babák...

Mikortól fogják meg a babák maguk a cümisüveget, hogy maguk etessék-itassák ugymond magukat? Hogy már nem kell nekik tartani?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 24. 18:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Én ma próbáltam itatni varázsitatóból(van kétoldalt fogantyúja) a közel 6hónapos fiam,és nagyon szépen tartotta magának
2009. ápr. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem is szépen tartja a kis teás cumisüveget a babám, persze van rajta fogóka. 5 és fél hónapos. De ha kiejti a kezéből azért segiteni kell neki , hogy ujból megfogja.
2009. ápr. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nekem 8 hós de még esze ágában sincs fogni magának az üveget. Próbáljak meg tenni rá kétoldalt fogható fülecskét? Akkor talán jobban meg fogja fogni?
2009. ápr. 24. 18:56
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem megpróbálhatod rátenni a fülecskét, hátha úgy nagyobb kedvet kap!

Az én fiam olyan 8-9 hónapos kora körül kezdte el tartani a vizes cumisüveget ( MAM, kicsi, fül nélküli ) és olyan 1 éves volt amikor már úgymond itatta magát. Most, ha megszomjazik, cumisüveggel a szájában rohangál, ha kiürül, hozza, kéri a vizet. Viszont érdekes, hogy a táposat ( igaz, az nagyobb MAM-os ) nem hajlandó, max. megtartja, ha kérem, de nekem kell fogni, igazi etetés folyik. :) Egyébként füles pohárból is ügyesen iszik, de egyenlőre az üveg a nyerő.

2009. ápr. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem 6 hónapos a kisfiam és kb. 2 hete tud cumisüvegből inni:) Néha segíteni kell neki egy picit megemelni...:)
2009. ápr. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az én lányom nyolc hónapos korától tud egyedül inni-enni cumisüvegből. A füles megoldást én is próbáltam, de nem érdekelte, viszont most már simán megtartja egy kézzel az üveget, és tudja, h' meg kell emelni. Nem igazán tanítottam, magától jött rá, és azóta ha például tejpépet vagy főzeléket eszik, a vizes üveg ott van a kezében, és mindig iszik pár falat után.
2009. ápr. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2009. ápr. 25. 15:15
 8/8 anonim ***** válasza:
A lányom 1 éves és még mindig tartani kell neki a cumisüveget, mert szelepes a cumi rajta és forditva teszi be a szájába, rágja, szopizza és játszik vele,ezért tiszta folyadék mindenhol. Pohárból sem iszik még.
2009. ápr. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!