Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol tudok olyan könyvet venni...

Hol tudok olyan könyvet venni fiamnak ami úgymond "beszél"? Itt olvastam egyik válaszban hogy van ilyen könyv ami tanít.

Figyelt kérdés

És kb. milyen árban van ez?

Előre is köszi a választ!!


2010. nov. 16. 21:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha a beszélő könyvre gondolsz,most kettő fajta is van az Auchan-ban!Az olcsóbb 2500 Ft.körüli,azt hiszem az csak állathangokat ill. jármű ... hangokat utánoz!A drágábbnak 6500 Ft.körül volt az ára, ezeken kívül mondókázik is!
2010. nov. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk a fisher price-os van a kisebb (3500 körül volt) és "felolvassa" a mesét,és ha tovább nyomkodjuk a minden oldalon lévő mosolygós arcgombot akkor feladatokat ad!

Pl Keresd meg a piros katicát!

Még most én mutatok meg mindent,de a lányom nyomkodja!


Van egy nagyobb fp-os könyv is annak az a hernyós,de azt nem tudom mennyi,de az is jó lehet!

2010. nov. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Bocsi második vagyok!

Szerintem minden nagyobb (plázákban) játékboltban lenni kell!Brendonban is van!

2010. nov. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igen arra a könyvre gondoltam.

Köszi mindenkinek hogy válaszolt.Ha van az Auchanban ott kb. hol találhatom?A babás játékoknál vagy a "másik" játékrészlegen?

Mindenkit fölpontoztam :-))

2010. nov. 16. 23:08
 5/6 anonim ***** válasza:
Az Auchan-ban nem a játékosztályon,hanem a babajátékoknál láttam én!Legalábbis Kecskeméten ott volt!
2010. nov. 17. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A nagyi ilyen auchanos könyvet vett a kislányomnak karácsonyra. Nagyon jópofa. Először furcsállottam, hogy csak 8 gomb van oldalt, és vagy 6 oldal, de mindig azt a hangot produkálja, ahol épp nyitva van. És előtte bemondja az állat/tárgy nevet, aztán a hanghatás, pl. "tehén múúúúúúúú". Nekem tetszik ez a könyv.

2 hete akciós volt, akkor volt 2990, ahogy már írták, lehet, hogy most már több. A szentendrei úti Auchan-ban egészen az elején voltak az akciós játékok, lehetetlen volt nem beléjük futni.

2010. nov. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!