Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hasi ultrahang kötelező a...

Hasi ultrahang kötelező a babáknak? Ha nem akkor kértétek?

Figyelt kérdés
2011. szept. 19. 15:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem kötelező, de a kislányom összenőtt lábujjakkal született, így októberben megyek vele magán UH-ra!
2011. szept. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem kötelező. Én nem kértem, mert az orvosunk nagyon tapasztalt, alapos, így ha valami problémára utaló jelet tapasztalt volna, elküldött volna kivizsgálásra.
2011. szept. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem kötelező, de ha van lehetőségetek elmenni, akkor érdemes kihasználni. Nem fáj, 10 perc az egész, és csak előnyötök származhat belőle. MIért kérdéses?
2011. szept. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én a volt MÁV kh-ban szültem és születésekor csináltak.

Kb 2 hós korában magánban is voltunk.

Igazából a vese üregrendszeri tágulatát ellenőriztettük, saját magunk megnyugtatása miatt.

Azért magánban, mert nem volt panasz és így nem küldtek térítésesre.

2011. szept. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

én budán lakok, itt a budai gyermekkórházba kötelezően kell menni hasi, csípő, koponya UH-ra 6 hetes korban.

ne gondoltam volna, hogy ez itt grátisz :O

2011. szept. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi Vecsésen lakunk, és a dokink beutalt minket 6 hetes kötelező hasi és koponya ultrahangra (helyi szakorvosi rendelőben csinálták), és vinni kellett csípőszűrésre is, ahol szintén megultrahangozták (Heim Pálba kellett menni).
2011. szept. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

A gyerekemnek semmi baja, de csak most szólt az új orvos.

15 hónapos a gyerek és most derült ki, hogy kellett volna, mert szokták.

2011. szept. 19. 18:31
 8/8 anonim ***** válasza:
nem kötelező,de kisfiam az elején nagyon hasfájós volt,és mivel senki nem tudta mitől,már elküldtek egy hasi uh-ra,ahol kiderült hogy 2hónaposan epekövei vannak,és amiatt vannak iszonyatos görcsei...ami egy felnőttet is padlóra küldd,nem hogy egy 2hónapos csöppséget.Kórházban is feküdtem vele nem egyszer 1-1hetet is sajnos emiatt,rengeteg kivizsgálás...Most 14 hónapos,és a mai napig szednie kell mindennap a gyógyszereket,(+mindig kontrollok..stb),de szerencsére 1évesen elmúltak az epekövek,de még mindig szednie kell ettől függetlenül.Szóval én azt mondom,hogy ha kötelező ha nem,én elvinném,főleg ha ingyenes,mert ilyenek is kiderülhetnek sajnos,ami nagyon ritka...
2011. szept. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!