Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miket csinal 1 ev körüli...

Miket csinal 1 ev körüli gyermeked?

Figyelt kérdés
2011. szept. 18. 14:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Megy, de van, hogy szalad. Belemászik a fiókokba és persze kipakolja a tartalmukat. Este nem alszik egy huzamban 3 óránál többet, cici után viszont egyből elalszik. Felmászik mindenre, amit csak el tudsz képzelni: pl. feláll a bevásárlókocsiban, vagy felmászik a fürdőkád oldalán. Gagyorászik, de inkább mutogatni szeret. És még nincs egy foga sem. Hát elsőre ennyi jutott eszembe. :)
2011. szept. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
14 hós kislányomnak van 12 foga, kissé bátortalan, így csak úgy megy, szalad, ha fogom az egyik kezét, vagy kapaszkodik, pár lépést tesz önállóan, de csak ha tudja, hogy elkapom. Állni sem áll kapaszkodás nélkül. Baba-t mond, ha babát lát, apa, mama, ká=kutya,macska, mást nem, de ezt nem tudatosan, kivéve a kutyát. Ha meghallja, hogy ugat valahol, rögtön mondja, hogy ká. Mossa a fogát, persze, utána nekem is meg kell. Kanállal eszik kicsit malac módon. Szépen lapozza a könyvet, újságot, amíg van türelme. Pakolni nem pakol, mert megtanítottam, hogy csak a játékait lehet, a szekrényeket nem bántja. Na, más nem jut eszembe. Ja, integet akkor is, ha én köszönök valakinek.
2011. szept. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kisfiú, egyedül megy ő is, illetve már szokott szaladni (kicsit még bizonytalanul), pakol mindent mindenhova. Jelzi ha sétálni akar vagy homokozni mert hozza a cipőjét vagy a lapátkáját, beszélni még nem beszél csak mama, papa, baba, tyetye, ilyesmiket gagyog.

A pórázt ráakasztja a kutyára ha sétálni visszük, és szívószállal iszik, egyedül keresi meg és fogja ha szomjas. Azonban enni én etetem mert még nagyon maszatol, de a reggeli falatkákat ő pakolja a szájába. Mindent eszik már, kivéve méz, tehéntej, csonthéjasok, 6 foga van.

Kockával már nem csak rombol, hanem épít, lego-val szintén, szétszedi, összerakja. Pengeti a játékgitárt, rajzol a mágnestáblájára, le is tudja törölni. Ha teregetek, adogatja a ruhákat, és elképesztő mi mindent megért: mondom hogy ez piszkos tedd a szennyesbe, viszi. Vagy dobd ki a papírt a kukába, kidobja.

Hisztis, akaratos, közért közepén leguggol és nyafog ha nem pakolhat le a csokis polcról, de ha elterelem a figyelmét akkor sikerül befejezni a bevásárlást :)

Ennyi ami most eszembe jutott.

2011. szept. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!