Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 15 honapos gyermeked miket...

15 honapos gyermeked miket "beszel"es milyen huncutsagokat csinal?

Figyelt kérdés
2010. nov. 9. 17:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 14-én lesz 15 hós! Ő szinte mindent mond, már nagyon régóta és tudatosan! Amit teljesen tisztán(mások is értik nem csak én) azok ezek: apa, anya, papa, mama, mámmá, alszik, baba, brümm, hápi, boci, kutyus, cica, pipi, néni, bácsi, Tomi, Tündi, Peti, Reni (persze kicsit pöszén), épít, játszik, megy, menni, be, le, oppá, eszik, inni, ici, halo most ennyi jutott eszembe. Utánunk mindent próbál mondani, ismételni! Huncutságok: elbújik, mindent pakol és közben mondja hogy nem, nem , nem és nagy szemeivel néz rám és mosolyog! Ha valamiért. Meg akar ijeszteni mondja hogy hu-hu! Nem tudom ilyenekre gondolsz e?
2010. nov. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
* ha valamiért szólók neki hogy nem szabad!
2010. nov. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Igaz az enyém már 16 hónapos, olyan 8-10 szó a szókincse. Ő is hu-zik, vagyis meg akar ilyeszteni, és mostanában állandóan kacsint. Ennyi huncutság jutott az eszembe.
2010. nov. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

16 hos

Sajnos még nem beszél!

Direkt belemászik a hütöbe és onnan kipakolna ha hagynánk ezt ugyanis csak akkor teszi ha látjuk.

Beleteszi a macskát a mosogépbe én megyek kiengedni

És még jo pár dolgot!

2010. nov. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szia! 15hós és 50-55 szót tud szépen kimondja ezeket!!

Őszinte csak huncutságokat csinál:)!...

2010. nov. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Az en kislanyom 27-en mult 15 hos,annyit mond jogy mamma,tata,ha ehes azt mondja hogy aaaaa-ekezettel.Szoval keveset mond,halandzsazik inkabb, viszont nagyon huncut,ki be tudja kapcsolni a tevet,ha nincs a taviranyito lathataron akkor megy es kikapcsolja az oldalso gombbal,mindent eldug,imadja a zenet es szinte ritmusra tancol,tud puszit adni es barmit mondok megerti.Ja-es tiz honapos kora ota minden reggel bilibe kakal.
2010. nov. 9. 21:39
 7/10 A kérdező kommentje:
Viszont kb.egy hete indult csak el ,addig harom lepes utan leult,most mar bizonytalanul,de jar(alig vartam,mar aggodtam hogy mi van)
2010. nov. 9. 21:41
 8/10 anonim ***** válasza:
21:36os vagyok! TV-vel detto ez a helyzet! A távirányítót már el kell dugni!De mindig keresi és mondja hogy tátá!Ő is táncol:)stb.ÉS gratula a bilihez:).Végre nem egyedül vagyok:)!Az én babám is nagyon rég óta bilizik már!Kb 1,5 hónapja meg már szól is ha kell neki kakilni!!Előtte is mindig bilibe ment mert kitapasztaltam mikor van kaka!:)
2010. nov. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok! Az én lányom is tudja a tv-t kapcsolni ki-be! ő is táncol minden zenére! Olyan cukik ilyenkor, nem? Bilizéshez gratulálok mind a kettőtöknek! Az én lányom még mindig többször kakil egy nap és nem tudom kitapasztalni hogy mikor! sajnos! de hát majd ennek is eljön az ideje! És mindig utána szól, hogy pűűűű! :)
2010. nov. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
En ugy kezdtem a bilizest hogy reggel miutan felkel nagyon szeret az agyaban jatszani de kozben mindig bekakalt,erre hoztam a bilit es bekapcsoltam a tevet.Rogton belekakalt a bilibe,utana meg mar minden nap,mostanaban ultetem ebed utan is de csak ketszer sikerult,persze nem eroltetem a dolgot.
2010. nov. 10. 10:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!