Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Leírnád 1,5 éves gyermeked...

Leírnád 1,5 éves gyermeked mit csinál/tok egész nap? Miket tud, mi az ami leköti?

Figyelt kérdés
2010. nov. 27. 09:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem 1,5 éves a kisfiam. Reggel megreggelizik, átöltöztetem és megy a szobájába játszani! Addig én elmosogatok meg összekapom magam! Néha nézi a tv-t is van 1-2 kedvenc meséje!

Aztán megyünk le a boltba, imád kint lenni amugy!

Hazajövünk neki állok főzni ő általában segít vagy motorozik, formabedobossal játszik vagy rajzol.....

Ebédel és alvás.

Délután ha felkel uzsizik és megyünk le megint ha jó idő van és nem esik az eső!

Aztán feljövünk és megint játszik de délután már én is ott vagyok és együtt játszunk vagy apával!

Imádja a barkács cuccokat, laptopját, a zene székét ezeket szinte mindennap használja!

Építőkockázik és már össze is épitgeti!

Őt minden leköti! Ennyi egy napunk!


Te babád mivel játszik? És miket tud?

2010. nov. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia!

Kisfiammal is hasonló a napunk, mint nektek. Nagyon szereti a formabedobós játékokat, imád rajzolni/firkálni. Neki szok s játékok a kedvencek, amiket ki-be lehet pakolni. Az autókat nem szereti, még motorozni sem szeret. Pedig van motor, és bébitaxi is, de nem kell. Na meg a hinta. Egész nap hintázna.

Reggeli után én is főzök, ő játszik/vagy mese. Ebéd után alszik, aztán uzsi, irány a bolt, meg sétálunk, ha hazajöttünk estig játék. 8 után van fürdés.


Neked milyen szavakat mond?

Mert nekem a kisfiam szinte a mama, hinta, jó, kotkot, és kaka, ezen kívül semmit:(

2010. nov. 27. 14:34
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne aggódj az én kisfiam sem viszi túlzásba a beszédet! Annyit mondd,hogy mama,baba, néha hogy anya, apa, nem, az iszi-t most kezdi de ritkán mondja! Nekem azt mondta a védönö hogy ne aggódjak,mert valószinű hogy most raktároz a kis agya és lehet hogy összefüggően kezd majd el beszélni!
2010. nov. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!