Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős volt a babátok,...

Mennyi idős volt a babátok, mikor teljesen el tudtátok végezni a házimunkát? Azok válasza érdekelne, akik segítség nélkül vannak.

Figyelt kérdés
2009. ápr. 23. 10:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia! Én nagyon szerencsés vagyok, mert eddig meg tudtam mindent csinálni, amit szerettem volna. Minden nap főzök is. Sokat alszik a babám. Ma délelőtt is 3 órát aludt már. 2 órát van ébren és utána megint alszik. Még csak 3 hónapos, tehát egyszer biztosan elmúlik a sok alvás. Apa csak este jár haza, tehát nem sokat tudna segíteni. Jó babázást!
2009. ápr. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam holnap lesz 8 hós, s talán most tudom elmondani, hogy úgy néz ki a lakás, ahogyan szeretném.Nyugisan meg tudok főzni s a nem kis (120 négyzetméteres )házunkat is rendben tudom tartani.S még a gyerekkel is marad időm foglalkozni. Nekem a férjem reggel 6 körül elmegy dolgozni s sokszor csak este 7-8 körül jön haza. Tehát tényleg nem lehet rá számítani.De szerintem ez gyerekfüggő is.Az én drágám, ha lát akkor semmi baja sincs.Viszem magammal, ha főzök, ha vasalok.... adok játékot a kezébe, beültetem az etetőszékébe, énekelek neki... ilyesmi.
2009. ápr. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én lányom igazi ölbemanó, nagyon igényli a társaságot. Kb 3 hónapja tudok úgy elvégezni mindennel, amit betervezek egy-egy napra. Most 8,5 hónapos a picur.

2009. ápr. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszi!
2009. ápr. 23. 11:11
 5/9 anonim ***** válasza:
szia én is szerencsés vagyok mert most 10 hetes a lányom és mosok fözök takaritok mellettem még akkor is ha nem alszik mert el van a járókájában
2009. ápr. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is az első naptól mindent meg tudok csinálni.

Szerencsére nagyon jó alvó kisfiam van.

Most is 10 órától alszik,azóta én kitakarítottam,

megfőztem,kivasaltam:)!


Persze nem minden napunk ilyen nyugis :)!


a kisfiam 5 hónapos

2009. ápr. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Fél éves a lányom, az apja dolgozik estig, de amúgy sem segít, szerinte ez a nő dolga. :(

Az első 4 hónapban jól haladtam, az utóbbi 2-ben nem igazán. 2*1 órát alszik a lányom napközben, egyedül nincs el 15 percnél tovább, mióta fogzik, pláne nem! Most is itt vigyorog mellettem! :D

Ha nem lát, hisztizik, kiabál. (Sokszor akkor is, ha lát.)

Csak azt csinálom meg, amit muszáj, persze minden nap frisset főzök, elmosogatok, felsöprök, felmosok. A többi munkát szakaszokban végzem (egy nap porszívózok, másikon vasalok,...stb), meg tologatom az elmaradt dolgokat egyik napról a másikra.

Ja, és várom a csodát, mikor jön el az a nap, amikor mindent meg tudok csinálni!

Kitartás! :)

2009. ápr. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem senki sincsen aki segítsen.Külföldön lakunk.A fe´rjem egész nap dolgozik.E`n kezdetektöl megcsináltam mindent...Nem volt aki megcsina´lja helyettem.A lányomat vittem magammal a konyhába,fürdöbe.....Meg mindenhová amerre dolgom volt van.Mst meg jön magától.Születe´se´töl keveset alszik,és eléggé anyás.De megoldjuk...
2009. ápr. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem a baba segít. Még nincs 10 hónapos és adogatja a ruhákat amikor teregetek. Meg amikor a konyhában teszek-veszek belekapaszkodik a nadrágomba és áll mögöttem egy játékkal a kezében. :)
2009. ápr. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!