Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit szokot játszani a 8 hós...

Mit szokot játszani a 8 hós körül babátok, amikor egyedül játszik?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 23. 10:50
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém 8.5 hós, imád zenét hallgatni, ő is "énekel" közben, haláli cuki...:) Vannak puha könyvecskéi, azokat rázza, rágja, leejti-felveszi, vannak műanyag játékai azokat is megrágja, dobálja, de a kedvencei a konyhai kütyük: kanál, pohár, tányér, színes doboztető. Néha sikerül megkaparintania egy-egy színes újságot, azt szeretné analizálni, de én "aljasul" mindig elveszem őket...:)
2009. ápr. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ajtó, szekrényajtó, mosógép ajtajának nyitogatása-csukogatása. Ez a sláger. Dohányzóasztalnál állva minden elérhető lesodrása a földre. Én szoktam néhány veszélytelen dolgot az asztalon hagyni, hogy legyen sikerélménye.

Amikor elegendő adagot ledobált, akkor leül a földre és átnézi a zsákmányt. Ezzel is elvan jó darabig. Konyhában, miközben főzök vagy mosogatok, a bébiételes üvegek kupakjai a legjobbak.

8,5 hónapos.

2009. ápr. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!