Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól kezdenek el a kisbabá...

Mikortól kezdenek el a kisbabák távolságot tartani az idegenektől?

Figyelt kérdés
Tegnap voltunk orvosnál, ahol a két asszisztensnő körbezsongta a 4 hónapos kisfiamat és kézről kézre adták, a fiatalember meg elégedetten hagyta, hogy ajnározzák :) Miközben persze hízott a májam az anyai büszkeségtől, felmerült bennem, hogy vajon meddig fogja eltűrni, hogy idegenek felvegyék, mikortól fog esetleg megijedni tőlük?
2009. ápr. 22. 17:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A szeparációs félelem általában 6-7 hónapos korban jelentkezik de nem mindenkinél! A fiam soha nem félt senkitől, elvolt bárki kezében vigyorogva, a lányom féléves és már görbül a szája ha ismeretlen akarja kézbe venni.
2009. ápr. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ez 5hónapos kortól volt. Olyan üvöltések voltak a boltokba is,annyira félt mindenkitől :(
2009. ápr. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az enyém egyáltalán nem félt senkitől, legalábbis soha nem üvöltött emiatt. Volt egy pár hét, valamikor 1 éves kora körül, amikor a férfiaktól egy kicsit tartott. Ez abban nyilvánult meg, hogy elkomolyodott és mereven bámulta őket, de nem csak a tök idegeneket, pl apukámat is.
2009. ápr. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
az én fiamnál 6 hónapos korban kezdődött, de hivatalosan a 8 hónaposok félelmének, szorongásának hívják, úgy tudom. De nagy lehet az egyéni eltérés, sőt, tudok olyat is, akit alig érintett.
2009. ápr. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én babám most 11 hós,de semmi jele a távolság tartásnak(kisebb korában se volt).Bárkire rámosolyog,nyújtja felé a karját,ha átveszi dumál neki stb.Lehet,h nála ez nem is fog jelentkezni.
2009. ápr. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!