Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem fél az idegenektől!...

Nem fél az idegenektől! Hogyan változtassak rajta?

Figyelt kérdés
Kislányom 15 hónapos és most már ijesztő számomra, hogy egyáltalán nem tart az idegenektől, bárkinek odanyújtja a kezét az utcán... :S Nagyon aggódom. Nagyon barátságos, mosolygós kislány, bárkire képes ránevetni. Ellenben nem bújós, még hozzám sem. Érdemes már most valahogy irányítani a személyiségét? És hogyan? Nem akarom, hogy ennyire megbízzon az idegenekben...
2010. okt. 20. 09:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Örülj neki,hogy ilyen. Ha majd nagyobb lesz,akkor nem fog mindenkihez odamenni. 3 éves kor körül már "irányíthatod",de addig nem és felesleges is.
2010. okt. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Örülj neki hogy ilyen barátságos. Lehet hogy nála is lesz olyan időszak, amikor majd csak az öledben hajlandó lenni, és senkire még csak rá sem néz. Az meg elég fárasztó tud lenni, szerintem ne akard. Az én lányom is haverkodott mindenkivel 1 éves koráig, azóta már megválogatja kinek nyújtja oda a kezét. Még gyerek társaságban is csak ahhoz megy oda egyből akit már ismer.
2010. okt. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ennyi idős fiam is ilyen,nyújtja a kezét bárkinek az utcán hogy vigye el,vegye fel,nekem sose.De ha vendégségbe,orvoshoz megyünk,fél a gyerekektől.Bújik hozzám sírva.Egyszerűen nem értem.
2010. okt. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!