Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 14 hónapos a fiam. Szerintetek...

14 hónapos a fiam. Szerintetek télre hóba milyen overált vegyek? Egyberészest vagy kantárosat külön kabáttal?

Figyelt kérdés
mi a praktikusabb? akkor kb 16 hónapos lesz, már most elindult, egy hete, akkor már menni is fog tudni szánkozni stb.. milyet érdemes vennem inkább? a barátnöm az egyberészesre esküszik, kérlek irjatok minél többenm
2011. szept. 12. 13:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

én is az egybe részest részesítem előnyben

2 gyerekes anyuka

2011. szept. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
nekem tavaly télen volt ilyen idős a fiam,volt mindkettő.az egyberészesbe nehezebb volt beleráznom.de abba nem ment bele alul a hó.idén is lesz mindkettő.
2011. szept. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szia!19 hós a fiam,nekünk egyberészes is van és kétrészes is.Az egyberészest szeretem,mert hóban fetrengeni talán kényelmesebb.Viszont a kétrészes azért jó mert külön ráadható a kabát,egy vastag farmerrel,ha olyan helyre megy az ember könnyebb levetni a kabátot,nem kell mindig hozzá a brutálvastag nadrágja.Az overálnál meg ugye bemelegszik könnyen egy boltban pl.Ha vennék 2 részest vennék.Hálistennek kaptunk mindkettőt:)
2011. szept. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mindenképpen egybe overállt - a nadrág - kabát mindig szétcsúszik a derekénál.
2011. szept. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nekem 18 hónapos volt tavaly télen, mikor már overál kellett. Két részeset vettünk, kabáttal, nagyon praktikus volt. A kabátot már csak akkor kellett ráadnom, mikor már indultunk ki az ajtón. A kantáros nacijába (sínadrág) meg elszaladgált, amíg magamra vettem én is azt a rengeteg ruhát.

A másik előnye, hogy még idén is jó lesz rá! Ugyan is 86-os volt tavaly télen a mérete, de a 86-os egyberészes overálok már kicsik voltak rá, feszesek, meg túl babásak. Így vettünk 92-es sínacit meg kabátot. Alját felhajtottuk a nacinak, mivel alul még gumis is volt, nem ment be így sem a hó, meg a kabátnak is az ujját, szintén alsó rétege passzolt a kis csuklójára, így ott sem ment be a hideg, sem a hó. Az, hogy jó hosszú volt a kabát, a popsijáig, csak előny volt, sokat esett a nagy hóban, de egyszer sem ázott át.

Szóval én ezt tapasztaltam, nekünk ez nagyon bevált.

2011. szept. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
arra gondoltam, egyberészest veszek neki mert sokat vagyunk kint, udvaron, játszotéren, oda jo lesz és veszek neki egy vastag kabátot külön amit feladok rá egy bélelt nadrághoz ha csak a boltba megyünk stb.. ez igy jo lenne? mekkorát vegyek? most 86-92-s ruhákat hord, mert 87 cm most és 12 kilo lassan. mikor vegyemmeg? érdemes elöre megvenni? vagy várjammeg mennyit nöl még 2 honap alatt?
2011. szept. 12. 13:40
 7/11 anonim ***** válasza:

13:38 vagyok

Ja, igen, csak olyan kabátot és nadrágot szabad venni, aminek az alja pluszban gumis, így nem csúszik fel egyik sem! Érdemes jó minőséget venni belőlük, kimondottan sí overált és sí kabátot, azokkal biztos nem lesz ilyen gond! Mi tavaly a C&A-ban vettük a kettőt, a naci volt 6 ezer, a kabát szintén. De mind kettő minőségi!

2011. szept. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
tavaly 1 éves volt a fiam, mindkettő volt mert sokat autózunk és kényelmesebb autóban a 2 részes, nem sül be míg az egyrészes a hosszú sétákhoz, szánkózáshoz praktikusabb
2011. szept. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én várnék még a helyedben,mert később lesz választék is,és hátha tart még a jó idő is.Én például jártam úgy hogy hosszra jó volt,viszont elég szűk volt,mindenképpen próbáld rá majd.
2011. szept. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Tavaly télen volt ennyi idős a kisfiam, én is feltettem ezt a kérdést, mert vaciláltam. Nos, egybe részeset vettem, amit aztán iszonyúan megbántam! Sokkal nagyobb ugyanis már a mozgás igénye, mint pár hónaposan és hidd el, a 2 részesben sokkal jobban mozgott - és csoda, de könnyebb is volt ráadni. Én is attól tartottam, hogy kint lesz majd a dereka, de frankó magasított derekú nadrágosat is lehet kapni, ami a derekánál gumírozott,olyant válassz. Én egy ilyen overált vettem, vastag, bélelt téli kabátja meg volt hozzá.
2011. szept. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!