Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Màs is érzett mà...

Màs is érzett màr olyat, hogy férje egyàltalàn nem kivànja a szexet miota itt a baba ugy mint régen? Lehet, hogy màr nem ugyanolyan mint régen? Egyszerüen nem értem miért!

Figyelt kérdés
2009. ápr. 22. 16:24
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
mennyi idő telt el, mióta nem voltatok együtt? Türelem! Valószinű igaz a közhely, miszerint a gyermeke anyját látja benned, akin folyamatosan csüng a kicsi, mintha a köldökzsinór nem lenne elvágva, nem a korábbi szexpartnert, csajszit, barátnőt. Idő kell neki, te csak csábítsd türelemmel, ha visszautasitgat, ne vedd véresen komolyan, próbáld máshogy, újra. Tudom hogy marha nehéz ilyenekről velük beszélni, de két rövid és lényegretörő kérdéssel kifaggathatod egy este vacsi alatt. Mi a szülés után 5,5 hóig nem szeretkeztünk, mindent megtett értünk, kedves volt., stb, de nem ért hozzám. Aztán nem birtam tovább és ennyit mondtam: figyelj én nem a haverod vagyok, ugy élünk , mint valami lakótársak! Nekem ennél több kell, hiányzik az érintésed, hogy megölelj, nagyon hiányzol! Hát ez másnapra meghozta az eredményt:) kitartás!
2009. ápr. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kb 4 honapja.Köszi a vàlaszt és a tippet is akkor itt az ideje hogy elbeszélgessek vele.Kösz szèpen!Szép napot kivànok!
2009. ápr. 22. 16:51
 3/7 anonim ***** válasza:
67%
én is hallottam már ilyet nem is gondoltam hogy igazat mond a csaj de ezek szerint van így is. nekünk nöknek kell ezt is megoldani mind minden mást
2009. ápr. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
bent volt a szülésnél?
2009. ápr. 23. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Jo reggelt!Igen bennt volt de csàszàrmetszésem volt és hàt azt is majdnem, hogy az egészet végig nézte.De miért kérdezed? Lehet ,hogy az véget?
2009. ápr. 23. 08:00
 6/7 anonim ***** válasza:
Hallottam olyat hogy ilyenkor utána vannak olyanok akik nem tudnak egy darabig ugyanugy,nőként nézni a nőre...remélem nem igaz,mert az enyémen is bent lesz.
2009. ápr. 23. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok,azért nem kell kétségbe esni,beszélgess el vele,kicsit dobd be és dobd fel magad,szerintem ez nem a végzet.
2009. ápr. 23. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!