Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig lehet használni egy...

Meddig lehet használni egy játszócumit?

Figyelt kérdés
2008. márc. 10. 12:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Általában 1 max. 2 hónapig, mert a mai cumikból már kivontak minden káros anyagot, ennek viszont az a hátránya, hogy nem olyan tartósak.
2008. márc. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az én fiam 4 hónapja ugyanazt szopogatja. Mondjuk ez latex. Ha a gyerek hajlamos a cumit rágni, akkor az a tartósabb, ha nem, akkor a szilikon. Amíg rugalmas, nem morzsolódik, addig jó. Persze ezek életkor szerint is osztályozva vannak, de az enyém négy hónaposan is azt szereti, amelyik három hónapos korig jó. Most kezdi megszeretni a nagyobbat is.
2008. márc. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én először latex cumit vettem azt használtuk majdnem 4 hónapig mert kisfiam nem volt hajlandó másikat elfogadni, de az nagyon kitágult, ragadós lett és szerencsére ki is lyukadt ezért muszáj volt lecserélni. Most szilikon cumikat használunk ezekkel semmi baj, és kb 2 havonta cserélgetjük.
2008. ápr. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!