Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szopis babám nem tudja használ...

Szopis babám nem tudja használni a játszócumit?

Figyelt kérdés

Nem félek, hogy zavart okoz a játszócumi használata, első fiamnál sem volt gond.

7 hetes most a második kisfiam, rendkívül jól tolerálja a cumit és nyugtatja is, szereti is, s ha nem kell, kinyomja a nyelvével. Ugyanakkor, amikor használná, mindig kipottyan a szájából és állandóan vissza kell adogatni.

Valahol nem érzékeli, hogy hogyan kell benntartani?

Ha nem a cicin alszik el vagy simogatásra, akkor a cumi segít, félálomban még ügyesen bent tartja. Amikor pedig nézelődik és szépen el van, megvárom, hogy van-e rá szüksége, időzne a cumin, akkor pedig ki-ki fordul a szájából, de várja vissza.


2011. ápr. 17. 17:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Játékból köpi ki.
2011. ápr. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az én 6 hetes babám sem tudja bent tartani. Úgy akarja szopizni mint a cicit, így mindig kiesik a szájából. Szerintem tuti nem játékból köpi ki, csak nem megy nekik. Pedig megnyugtatná, csak bent kell neki tartanunk, vagy percenként visszarakni. Ritkán kapja el jól, hogy sokáig bent marad.
2011. ápr. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
40%
Az enyém már 3 hónapos és ugyanez a helyzet! Egyetlen esteben marad a szájában, ha hasra teszem (hason alvó) és a pelusát begyűri a feje mellé. Akkor van mi megtartsa a cumit, mert egyébként órákba telik mire elalszik, így meg 2 perc és húzza a lóbőrt. Szerintem nem lesznek nagy cumisok. A nagy lányom már 3 éves, ilyen "gond" soha nem volt, éjjel nappal szájában volt a cumi, még most is cumizik! Szerintem a kicsi előbb utóbb talál valami mást a cumi helyett!
2011. ápr. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálunk is így kezdődött. Én vettem neki más fajtát. A nuk-os , fogszabályzósakat sosem szerette meg, inkább a mamos laposakat, meg az elején a baby nova típust, annak meg gömb a vége.
2011. ápr. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
próbálkozunk tovább... :-)
2011. ápr. 19. 12:07
 6/6 xStefix ***** válasza:

Azért van, mert a cumival teljesen máshogyan kell bánni, mint a mellel, érthető módon. Az összes felettem lévő hsz ezt példázza.


Bocsánat, ha rosszul értettem, de amikor ébren van, akkor is kínálod őt a cumival?

2011. ápr. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!