Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónaposan lehet repülőre...

Hány hónaposan lehet repülőre ülni a babával?

Figyelt kérdés
idén megtehetjük hogy elmenjünk távolabb nyaralni,persze nem a világ végére.Viszont nem tudom mikor kéne,most nem tudunk mert én veszélyeztetett terhes vagyok,aztán nyáron születik a bébi igy nem tudunk nyáron menni meg a nagyobbak akkor kezdik az ovit.....később mennénk mikor 5-6-7 hónapos lesz a kicsi,szerintetek korai lenne neki?vagy szabad repültetni egyáltalán?
2009. ápr. 21. 19:50
 1/2 Manió ***** válasza:

Szia!

Légitárasaság válogatja. Pl.a Wizzair-nél 2hetesnél fiatalabb babával nem repülhetsz.

Mi Angliában élünk, viszont Magyarországon szültem. 2,5hónaposan mentünk vissza, és nem volt gond. Jól bírta a kislányom, tápszert és teát kapott az úton. Babahordóba vittem, amit az ablak melletti ülésen kellett eéhelyezni menet iránynak háttal. Ma hazajöttünk/Mo.-ra/ oltásért, és ma sem volt semmi gond.

Jól bírják szerintem a picik, nagy részét végig alusszák. Az enyém is. :)

Fel- és leszálláskor érdemes itatni őket, hogy ne duguljon be a fülecskéjük.

Jó repülést nektek! :)

2009. ápr. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

3 hónapos kor előtt nem ajánlják a repülést. Akkorra megerősödik a baba immunrendszere. Persze lehet hamarabb is repülni vele, de nem ajánlott!

Mi 5 hónaposan fogunk hazarepülni.

2009. ápr. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!