Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hozzátápláljak? 5hónapos múlt...

Hozzátápláljak? 5hónapos múlt a kislányom.

Figyelt kérdés
Már úgy egy hónapja nagyon türelmetlen alig bírja kivárni amíg elindul a tejem. Ha már annyira nem éhes minden neszre elfordítja a fejét majd vissza kap a cicire és ez megy sokáig, ilyenkor már nem is eszik szinte. Van hogy 1 óra múlva is már jelez, hogy éhes. Szerintem már nem elég neki a tejem. Illetve lenne még, mert csak egy ciciből eszik a másik se kell neki. Már nincs türelme szerintem szopizni így arra gondoltam hozzátáplálok.Tegnap szopi után megevett egy fél alma püréjét ma nem kellett neki csak pár kanállal és fél óra múlva nagyon sírt kicsit szopizott aztán most elaludt. A kérdésem: szopi előtt adjak neki enni vagy utána ha elfogadja? Amíg csak szopizott 2 órát is alig bírt ki,éjjel is 3 óránként kel enni.1 hete kóstoltatom almával.
2011. szept. 9. 10:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Legyen szopi és utána a kostolás vagy ha bizonytalan vagy akkor adjál neki tápszert.
2011. szept. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szopi után egyből vagy várjak vele valamennyit mondjuk fél órát?
2011. szept. 9. 10:25
 3/4 anonim ***** válasza:
A kislányom 18 hónapos koráig szopizott. Én először adtam neki az almát, egyebet, s utána kínáltam meg a cicivel. Viszont csak 6 hósan kezdtük, nagyon lassan, fokozatosan, így 1 éves korára jutottunk el oda, hogy csak reggel és este szopizott. Mivel te egy hónappal hamarabb kezdted, szerintem csináld úgy, hogy először szopi, aztán a kanalas étel, nehogy egyik napról a másikra ne kérje az anyatejet, mert az még korai lenne.
2011. szept. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mi 5 hónaposan kezdtük a hozzátáplálást, úgy hogy először szopizott, majd megkínáltam almalével egyből utána.

Amikor már tetszett neki az alma, és nem csak kóstolgatta, hanem rendesen ette is, akkor adtam neki előbb az almát, utána a cicit.

2011. szept. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!