Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hónapos babátok hány kilóval...

7 hónapos babátok hány kilóval, s mennyi cm-vel született? S most mennyi (kg, méret)?

Figyelt kérdés
2011. szept. 6. 23:57
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

jajj hát akkor egy sármos, izmos pasi :)

(bocsánat!!!)

én egy hete vezettem be a húsit, mert hát kellett, az én lányomnak nagyon ízlik. Szerencsém van, mert mindent megeszik, nem válogatós. Lehet, hogy azért, mert nem kóstoltattam egy ízt hetekig? Nem tudom.

Az én orvosom is azt mondta, hogy a lányom ilyen típus. Én 163 cm vagyok, a férjem 170. :) Talán emiatt sincs nagy babám, se nem is baj, sokáig tudom majd ölbe tartani.

2011. szept. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
3300g-mal és 55cm-rel született 7hónaposan 8820g volt a kisfiam!Igaz most 3,5éves és 16,30kg :)
2011. szept. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Az orvos is csak a nagykönyv szerint próbál ajánlgatni. Én elhiszem, hogy tanult, okos emberekről van szó, nem bántom az orvosokat, de nálunk a legtöbb gyerekorvosnak nincs is gyereke, és ők próbálják megmagyarázni, hogy mi jó a gyereknek. Ha úgy látod, hogy a gyermeked kiegyensúlyozott és szépen fejlődik, nyugodtan adjál neki anyatejet, aztán az orvosnak meg mondod, hogy persze, adok már neki ezt is azt is. Attól függetlenül lehet próbálgatni, ízlelgetni, mert most már egyre többet olvastam olyat, hogy azért lesz sok allergiás gyerek, mert minden túl későn adunk nekik. Azzal viszont nem ártasz, ha a gyermeked fő tápláléka az anyatej.

2011. szept. 9. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Habár az én pici fiam 8 hós, de válaszolok:2700 gr és 46 cm-vel született vegyesen kapott anyatejet és tápit is, véglegesen 2 hósan lett tápis és most kerek 9 kg és 71 cm...Én sosem bajlódtam kóstoltatással,
2011. szept. 9. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

08:50es

lányom is csak 8 hónaposan duplázott

2011. szept. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
7,5 hónapos tápszeres lányom 3650 g-al és 53 cm-rel született most 8 és fél kg és 74 cm. Azt mondják nagy, hosszúságra. van egy tök jó táblázatom külön fiúkra és lányokra, h mennyi a megfelelő, az alatti és feletti érték max. kg-ra és cm-re nézve, de neked is meg kell lennie, mert a 6 hónapos babacsomagban lévő Felicitas kiskönyvben van!
2011. szept. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!