Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a cipőről? Kép lent

Figyelt kérdés

[link]


Ezt a cipit vettem meg a fiamnak.Nem rég kezdett el járni, 16 hónapos most.

De annyira megbántam, hogy ezt a cipőt vettem...


Kisfiam ugyan szereti, imádja, ha feladom rá,és kényelmes is neki, de ugye műbőr...

Nem teszem tönkre vele a lábát??


Áldozzak be, egy drágább kategóriásra?

Vagy mi a véleményetek a Bobbi Shoes márkáról?


2011. szept. 6. 22:15
 1/4 anonim ***** válasza:
én szeretem a bobbi cipőket, hajlik a talpa és fogja a bokáját. és nem utolsó sorban, nem haránt emelősek.
2011. szept. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem jó kiscipő, nekem is tetszenek ezek. mondjuk ezek éppen nem jók a lányomnak mert neki épen harántemelős kell a gyógytornászunk tanácsára. szerintem egyenlőre hordjátok ezt el, mondjuk szerintem ez még meleg neki.
2011. szept. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mi szinte csak ezt a márkát vettük a fiamnak, teljesen meg vagyok vele elégedve, nem lett lúdtalpas. Nekünk bevallom főleg az ára volt a mérvadó. Ha gazdagok lennénk, megvenném az elefanten cipőt is neki, de így is, olyan gyorsan nő a lába, a tavaszi zárt cipőjét már nem tudom ráadni.

Az, hogy műbőr, szerintem nem jelent semmit, max büdi lesz a lába ha egész nap abban a cipőben van.

2011. szept. 7. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én első cipőnek Pediped cipőt vettem, abban tanult meg járni a fiam. Nagyon szerettük, csakhát az ára kicsit borsos volt (8000). Most növi kifele, úgyhogy megnéztem a Pediped következő kategóriáját, aminek már gumírozott talpa van, az már 12000...


Úgyhogy bementem a Deichmannba. És ugyanezt a cipőt vettem meg, mint amit belinkeltél. Az én fiam is nagyon szereti, ebben még ügyesebben megy, mint a puhatalpú Pedipedben! Szerintem azért, mert ez rendesen tartja is a lábát!


De kicsit engem is zavar, hogy ez nem légáteresztő, meg műbőr, de nincs egész nap a lábán. Napi 2x 1-2 órától nem lesz semmi baja. Legalábbis én ezzel nyugtatom magam! Meg igen kedvező az ára, és ahhoz képest szerintem jó minőségű is! Nem büdös, mint azok a cipők amiket kínaiban lehet megvenni! Lehet, hogy ezt is kínában gyártják nem azt mondom, de valahogy mégis máshogy kezelik.


Szóval én nem bántam meg, hogy ezt vettem meg. Pláne mikor nézem a kis totyogómat, hogy milyen élvezettel szalad benne! :) Annyira rossz nem lehet, ha jól érzik magukat benne! :)

2011. szept. 7. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!