Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit gondoltok erről a cipőről?

Mit gondoltok erről a cipőről?

Figyelt kérdés

[link]


Ezt a cipőt néztem ki egy éves kisfiamnak. Az első cipője lenne. Most kezdett el totyogni. Elég magas a szára? Megfelelő lesz első cipőnek?


2010. febr. 18. 22:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Szerintem nem elég magas aszára

Vannak a D-ban Elefanten cipők is, bár azok drágábbak,de mindeképpen magas szárút vegyél.

Én a múlt héten vettem a lányomnak az első cipójét (magas szárú siesta), de nagyon sokat végigpróbáltunk, mire találtunk jót

2010. febr. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Én első cipőnek nem ilyet vennék. Szerintem vastag, merev lehet a talpa. De ez csak így ránézésre.

Mi is most vettük az első cipöt, a Humanicban Bambini márkájú mondjuk az kicsit drágább volt ha ez számít neked, 6500ft.

2010. febr. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
51%
Ratyi kinai xar!En nem adnam ra..
2010. febr. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Ennyi pénzért tuti nincs benne talpkiképzés sem. Pedig az is fontos.

Meg a szára sem elég magas szetm, neki még fontos, hogy tartsa a bokáját.

2010. febr. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

OK köszi, és ez? Ez magasabb és puhatalpúnak néz ki.

[link]

2010. febr. 18. 22:24
 6/15 anonim ***** válasza:
Én is Siestát vettem első cipőnek. De azért kicsit durva volt érte 14.000 Ft. (és ez volt az egyik legolcsóbbjuk) :(
2010. febr. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Hát igen elég drága, főleg hogy nyárra megint kell egy szandál, addig ezt ki is növi. A védőnőm azt mondta hogy nem kell a legdrágábbat venni, elég ha magas a szára és puha a talpa.
2010. febr. 18. 22:28
 8/15 anonim ***** válasza:

22:

Én "csak" 8990 forintért vettem Siestát múlt

szombaton :-))

2010. febr. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Így van. A nyári szandi újabb 11 ezer lesz, de azt még nem vettük meg, mert ki tudja mennyit nő még nyárig a lába. Kicsit tanácstalan vagyok én is, mert ez iszonyat pénz érte, de a férjem meg ragaszkodik mindenből a legjobbhoz. (ezen néha vitázunk).


Szerintem a második kép már jobb, mint az első. Védőnőt kérdezd meg, mit mond róla.

2010. febr. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

[link]

Inkább valami ilyet

előző


Kitartás, hogy nő a gyerek, egyre olcsóbb lesz a ruha , cipő:-))

Nagyfiamnak 39 -es lába (10 éves) és sokkal olcsóbban kapok rá mindent, mint a kicsire.

Egyébként ez röhely.

Tegnap vettem neki a Takoo-ban kapucnis pulóvert (most nála ez a menő) 1500 forintért, mit kapok egy 11 hónaposra ennyiért.

2010. febr. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!