Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit gondoltok erről a cipőről?

Mit gondoltok erről a cipőről?

Figyelt kérdés

[link]


Ezt a cipőt néztem ki egy éves kisfiamnak. Az első cipője lenne. Most kezdett el totyogni. Elég magas a szára? Megfelelő lesz első cipőnek?


2010. febr. 18. 22:15
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nekem az ortopéd orvos azt javasolta, hogy ki ne adjak siesta cipőre pénzt, mert ugyan jó a reklámja, de kalap kakát sem ér, mert a talprész vonalai egyszerű vattaszerű anyaggal vannak megoldva, ami összerogy két hét alatt a gyerek súlyától és trampli lábától, ellenben azt kérte, hogy ha eléri a lába a 26-os számot, vigyük vissza, és ha kell neki betét, ráér akkor foglalkozni vele, addig úgyis tiszta hájas a talp, és nem formálódik a lábfej sem.
2010. febr. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

A siestákat manapság már nem annyira "istenítik", mint régebben, mert elég nagy harántemelő van bennük, és ezt már nem annyira ajánlják.

Én a nagyobbiknak sokáig Salust vettem, már sajnos 8000 Ft körül van.

Nézz körül a Deichmannban már kétszer is láttam féláron Elephantent, igaz csak egy-egy darabok néhány méretben.

2010. febr. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

igen, próbálj puhatalpút venni. ha puha a talp, nem kell a magas szár. mennyi a max,amit ráköltenél?

7000 körül már vannak nagyon jó cipők. elefanten, shooshoos...

2010. febr. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

[link]

ez esetleg?

2010. febr. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Szeintem a siestea nem tartozik a nagyon drágák közé, lehet kapni 12-150 ezerért is cipőt.

Én azt vettem, fiamnak is az volt az első cipóje, semmi baja.

Az orvososk 10 perenként mást mondanak, 2 orvos nem mondja ugyanazt, bármiről legyen szó.

Egyébként elefanten is 9000 ezer volt a D-ban.

2010. febr. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!