Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Semmit nem akar megenni, mit...

Semmit nem akar megenni, mit csináljak vele?

Figyelt kérdés

Most kezdtük a hozzátáplálást, kanállal még a tápszer se kell neki, de ha valamilyen gyümölcslevet kap cumisüvegbe, az se.

Abszolút szó szerint semmi nem kell neki. (már a tápszeren kívül., de ezt is csak üvegből)


Járt még valaki így? Hogy sikerült végül rávenni valaminek az elfogyasztására?


2011. szept. 6. 17:25
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Persze, műanyag kanalak, dm-be vettük.

Csak sápadtnak találom és kicsit zavar, hogy nem gyarapszik.

4250gr-al született, most 6,5 hónaposan alig 7kg.

És sokszor sír, hogy éhes, de csak cici, cici. Max 3 kanál, az előbb felsoroltak közül.

2011. szept. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt mondom, hogy még nem érett meg rá! Várj egy vagy két hetet, és próbáld újra! Nem vagy elkésve! Esetleg próbáld másik kanállal, más formájúval! Lehet nem tetszik neki a mostani! Az enyém a cucis üveggel csinálta ezt anno! Lecseréltem más formájúra a cumis részét, abból meg evett!
2011. szept. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 krisztivan ***** válasza:
100%

Kisfiammal 5.5 hósan akartam kezdeni a hozzátáplálást mert cici+tápszert evett és gondoltam szépen kiváltjuk a tápszert.SEMMI nem kellett neki kanálból és amit be is tömködtem azt tolta ki a nyelvével.Hagytam a dolgot hiszen nem tömhetem meg.Kb.2 hét után próbálkoztam újra és mint aki nem evett 1 éve.A tápszert már másnaptól nem fogadta el és a cumisüvegből sem iszik azóta sem.Mindent rohamosan kellett bevezetni mert az anyatej kevés volt.Már 1 éves de mindent eszik amit mi.

Ne erőltesd és ne is legyél elkeseredve hiszen még olyan sok évig eheti a főztödet.

2011. szept. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Én a tápszerbe tettem eleinte 1-2 kanál gyümölcsöt, amit szépen üvegből fogyasztott el. Aztán már nem volt idegen neki az íz, így kanállal is hajlandó volt elfogadni.
2011. szept. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Tök pici még, mit vársz tőle?

Majd figyeld meg, 2 hónap múlva milyen lelkes lesz, csak ne erőltess semmit. Meg kell szokni a kanalat.

Türelem türelem

2011. szept. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!