Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Semmit nem akar megenni, mit...

Semmit nem akar megenni, mit csináljak vele?

Figyelt kérdés

Most kezdtük a hozzátáplálást, kanállal még a tápszer se kell neki, de ha valamilyen gyümölcslevet kap cumisüvegbe, az se.

Abszolút szó szerint semmi nem kell neki. (már a tápszeren kívül., de ezt is csak üvegből)


Járt még valaki így? Hogy sikerült végül rávenni valaminek az elfogyasztására?


2011. szept. 6. 17:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Mennyi idős? Mit próbáltatok?
2011. szept. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Most mi is itt tartunk:( Pár kanál, de nem több. Semmit sem fogad el. Remélem tudnak tanácsot adni nekünk.
2011. szept. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Házi orvos tanácsát kértétek?

nem kel eröltetni az átszoktatást azt egye amit szeret és ahogy

de idövel probálgasátok mindég

probáljatok ki töb félét

2011. szept. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Mennyi idös most amugy?
2011. szept. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

pár nap múlva 6 hónapos. az a baj, hogy eleve a kanállal is baja van. mert a tápszert üvegből megeszi, de kanállal adva fintorogva kiköpködi, mintha kakit etetnék vele.

akkor adtam almának a levét így is úgy is. üvegből belekortyol, aztán megérzi, hogy ez valami más és kitolja a nyelvével az üveget.

2011. szept. 6. 17:44
 6/15 A kérdező kommentje:
Még nem kértem tanácsot, mert jövő héten úgyis megyünk oltásra, meg most kezdtük csak a hozzátáplálást, de ez nem túl biztató
2011. szept. 6. 17:45
 7/15 A kérdező kommentje:

nem írtam, mit próbáltam:


almát, barackot, a levüket, pépet

2011. szept. 6. 17:47
 8/15 anonim ***** válasza:
Valószínűleg még nem érett a hozzátápláláshoz. Próbáld újra egy hét múlva, ha akkor sem kér akkor megint 1 hét múlva. És ne erőltesd. A 6 hónapos kortól való hozzátáplálás nem azt jelenti hogy akkortól muszáj, hanem hogy akkortól lehet. A pici jelezni fogja mikor kész rá.
2011. szept. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Az én babám 6,5 hónapos, anyatejes.

Védőnő szerint ráér még, hogy megszeresse.

Próbáltam: almalé, őszilé, almapüré, őszipüré, sárgabarack, sütőtök, burgonya, sárgarépa, finomfőzelék, tejpép, vaniliás tejbegríz-jóéjt üveges.


Éjjel-nappal egyfolytában szopik, éhes, alig-alig hízik, de 2 hete hiába próbálkozunk.

2011. szept. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Csak szépen lasan igen és mindég mást és amelyieket elkezdi szeretni azal sürüben


de remélem "baba kanál"t használtok

vagyis nem fém nem éles sehol egy csepet sem és iztelen, szagtalan

régen nagyon sokáig szoptaták a gyerekeket (vagy tápal eteték) 1 évés korig még nem kell agodni, fokozatosan mintent es legjobbul:)

2011. szept. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!