Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az mennyire normális dolog,...

Az mennyire normális dolog, hogy egy 8 hónapos babának minden evés után van széklete?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 20. 22:10
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Persze. Ezt nem vetted észre újszülött korába. Amikor szopi után kakált be mindig?
2009. ápr. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azért érdekel,mert nekünk kb. 2 hónapos kora óta napi egy kaka volt, az utóbbi egy hétben, viszont szinte minden evés után van.Nekem ez nem olyan természetes!
2009. ápr. 20. 22:18
 3/5 anonim ***** válasza:

hát mert nem is az. nem jön a foga?

mert attól lehet

2009. ápr. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én babám 6,5 hós és nálunk is van olyan hogy 5-6-szor is kakil egy nap.Anyatejes és most váltjuk ki a harmadik étkezést.Nálunk azóta van így mióta hozzátáplálok.És ráadásul nem is kis mennyiségeket kakil.Még nem jutott eszembe hogy ez gond lenne.Sztem jó az emésztése.De majd figyelem mások válaszait is.
2009. ápr. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nálunk is van olyan nap, hogy sokszor kakil. Szerintem, ha nem hasmenéses a kakija és gyarapodik rendesen a súlya, jó kedve van, stb akkor nincs semmi baj.

9 hós baba anyuja

2009. ápr. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!