Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hónapos lányomnak adhatok...

8 hónapos lányomnak adhatok krémtúrót?

Figyelt kérdés

Már eszik sokmindent. Főzeléket, húst, sajtot, natúr joghurtot. Ma adtam neki nestle desszertet vaniliásat. Nagyon ízlett neki, egyből bevágott két pohárral. csak lestem. Azért szeretném kipróbálni a krémtúrót mert az anyagilag jobban megérné és abból is van vaniliás.


Alíz


2009. ápr. 20. 20:51
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
60%

Ha botmixerrel krémesíte össze a túrót, és a gyümit, sokkal finomabb, mintha csak összetöröd, mert akkor nem maradnak benne kis savanyú rögök.

Én ezt a rudit csoki nélkül nem értem...akkor már inkább egy kis cukros túró

2009. ápr. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
49%

Már megint lepontozták, aki nem helyeselte a bolti krémtúrót..nem az volt a kérdés, hogy adjak-e?????

Erre igennel és nemmel is lehet válaszolni, miért baj, ha valaki nemet írt???

Előző voltam, engem is le lehet pontozni nagyokosok

2009. ápr. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
32%

Az én lánykám 11 hós és én még nem adtam neki ilyesmit. Inkább magam készitem el neki. Ha éhes tényleg megeszi és nem szabad őket ilyen korán a nasihoz szoktatni. Persze, hogy szeretik a babák, hiszen édes, úgy mint az anyatej.

De sajnos viszafele is elsülhet a dolog, épp a múltkor hallottam egy anyukát panaszkodni, hogy mióta a pici megkőstolta a bolti "finomságokat", azóta nem hajlandó mást megenni.

Ha rajtam múlik a lányom még vagy fél évig nem fog ilyeneket enni, mert semmi egészséges nincs benne. Nem marad le semmiről, ha nem kap még. Ha majd ovis lesz, ugysem lehet elkerülni, hogy megegye. Addig kapja azt ami neki a legegészségesebb. Én legalábbis igy fogom csinálni, de ugyis te fogod eldönteni, hogy adsz-e vagy sem.

2009. ápr. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!