Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hónapos lányomnak adhatok...

8 hónapos lányomnak adhatok krémtúrót?

Figyelt kérdés

Már eszik sokmindent. Főzeléket, húst, sajtot, natúr joghurtot. Ma adtam neki nestle desszertet vaniliásat. Nagyon ízlett neki, egyből bevágott két pohárral. csak lestem. Azért szeretném kipróbálni a krémtúrót mert az anyagilag jobban megérné és abból is van vaniliás.


Alíz


2009. ápr. 20. 20:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%
Én már adtam a fiamnak 8 hós korában krémtúrót, nagyon nagyon szerette.
2009. ápr. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
64%
Én ilyen pici gyereknek nem adnék semmilyen bolti kész desszertet, mert azok tele vannak mindenféle szeméttel, tartósítószerekkel, ízanyagokkal, színezékkel. Inkább otthon készítenék neki krémtúrót, friss túróból, tejszínből vagy natúr joghurtból, esetleg pici barnacukorból, és gyümölcsökből, pl. mirelit eper (ha azt ehet). Nem akarnám rászoktatni pici korától a mesterséges ízekre, édességre.
2009. ápr. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Csináltam neki én is natúr joghurtból desszertet úgy hogy összekevertem gyümölccsel, de nem nagyon ízlett neki. Sima túrót is próbáltam neki összekeverni gyümölccsel, de az még annyira sem nyerte el a tetszését. Ezért örültem meg ma mikor megette a bébi desszertet, hogy hátha. Mostanában egyáltalán nemhajlandó megenni a gyümölcsöt. Csak a fözeléket és a húst eszi, de valamivel lazítanom kell a székletét. Nem ehet mindig fözeléket.
2009. ápr. 20. 21:03
 4/13 anonim ***** válasza:
57%
Én kislányom is 8 hós és nagyon szereti a milli krémtúrót a danonínót.
2009. ápr. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
81%

6,5-7 hós volt a fiam, mikor a védőnőm említette, hogy már adhatok neki bolti natúr joghurtot, és túró rudit (csoki rész nélkül), krémtúrót is. Imádja a kicsim, igaz, ő 3,5 hós kora óta mellétáplált mert nem volt anyatejci.

Üdv: 9 hónapos manó anyukája

2009. ápr. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
61%
Perszee! Az enyém 7 hósan már majszolta. Imádja!
2009. ápr. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
59%

Na latod ez a baj, hogy az ilyen finomsagok izlenek nekik, de hidd el ha ehes megeszi a fozit es a gyumiket is. Ezekben a pudingokban semmi jo nincs, ezeket felesleges megvenni nekik.

Raersz majd ovodas koraban amikor nyaggat a boltban, hogy anya vegyel!

Inkabb add neki a fozit, gyumit!

2009. ápr. 21. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
68%
Úgyvan, az egészséges táplálkozásra szoktatás már ilyen korán elkezdődik, ha nem hajlandó megenni egyes dolgokat, attól még nem szabad egyből édességgel kínálni. Mert ezek a pudingok, krémtúrók bizony édességek, nem ételek.
2009. ápr. 21. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
74%

Szióka!

Az én fiam most 10,5 hós.Ő is szereti a nestle pudingot,és tényleg nem olcsó.De én még egy jó darabig nem adok neki ilyen bolti dolgokat.Én inkább máson próbálok meg spórolni,mint az ételen.Ráadom a használt ruhát,használt babakocsiba teszem,de az ételen szerintem nem érdemes spórolni amíg ilyen kicsi!Ezekben a krémtúrókban és társaikban mindenféle fura nevű dolgok vannak,és persze igazi túrót nem is látott.De te döntsd el,hogy adsz-e neki vagy sem!

2009. ápr. 21. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
59%
Én is adni akartam a kislányomnak,de azt mondták,hogy inkább ne,mert van benne egy E412-es nevű tartósítószer ami káros.
2009. ápr. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!