Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen autósülést ajánlotok?...

Milyen autósülést ajánlotok? 9-36 kg-osat szeretnék

Figyelt kérdés
Létezik olyan amelyiknek állítható a háttámlája?
2011. szept. 4. 15:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Maxi Cosi. Én már az első gyereknek is ilyet vettem, bár nagyon húzós volt az ára. (9 éve 45.000) Most is ennyi kb. Sajnos azt a fajtát ami nekünk van már nem kapni, mert a miénknek középen van egy tekerője és azzal lehet állítani a dőlésszöget és az ülés szélességét is. Így amikor elalszik a pici, könnyen lehet dönteni és oldalról is beszűkíteni, így a feje nem csuklik le.
2011. szept. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

[link]


mi ilyet veszünk a fiamnak

2011. szept. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mi ilyet vettünk a fiunknak: [link]

szeretem nagyon, ha elalszik eldönthető, emelhető a fejtámlája. Egyedül a becsatoló gombbal van bajom, hogy mindig becsúszik a kis popója alá amikor rakom bele...egy tépőzár megkönnyítené a dolgom, azt majd varrok rá, de ezenkívül nagyon szeretem.

2011. szept. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha már 9-36-os kategóriát akartok(amit azért nem nagyon szoktak ajánlani,mert átfogó kategória)csatlakozom a 2. válszolóhoz!
2011. szept. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekünk nem ajánlották a 9-36 kilósat, inkább a 9-25 kilósat. Abból mi a BeSafe-et vesszük majd, az az egyik legjobb.
2011. szept. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

2. vagyok.

Mi nem akarunk minden korcsoportnál új autósülést venni.Igaz ez nem olcsó de tesztek szerint ez a legjobb az idén.

2011. szept. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem vennék 9-36-os ülést. De ha nagyon muszáj, akkor én is a 2. válaszolóhoz csatlakozom!
2011. szept. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!